Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проросійські активісти під вибухи гранат захопили будівлю ОДА в Донецьку

У будівлі хазяйнують сепаратисти, вони вже вивісили російські прапори.

Проросійські активісти вибили вікна на другому поверсі облдержадміністрації в Донецьку й близько трьох десятків сепаратистів таким чином потрапили всередину будівлі.

Вони зайняли хол другого поверху будівлі, вийшли на козирок над входом у будівлю, де повісили банер забороненої організації "Донецька республіка" і три прапори Російської Федерації, передає "Інтерфакс-Україна".

Сепаратисти закликають із козирка інших мітингувальників: "Заходьте". Однак нікого впустити всередину будівлі поки що не змогли.

Пізніше із 11-го поверху будівлі ОДА хтось викинув український прапор. На цьому поверсі розташовані кабінети голови Донецької ОДА Сергія Тарути та його заступників.

У свою чергу учасники мітингу, що залишилися на вулиці, зняли з флагштока біля будівлі обладміністрації український прапор і вішають російський. Загалом сепаратистів близько 500 осіб.

Близько 300 правоохоронців, котрі охороняють будівлю, як і раніше, стоять неподалік від входу до будівлі ОДА і спостерігають за подіями.

Нагадаємо, близько години тому проросійські активісти намагалися прорватися в ОДА, але їм це зробити завадили правоохоронці. Перед цим на площі біля адмінбудівлі відбувся 2-тисячний проросійський мітинг.

Залиште свій коментар

Вибір редакції