Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проросійський президент Чехії запропонував компенсувати анексію Криму грошима або "нафтою і газом"

Земан попередив, що в іншому випадку може розпочатися "європейська війна".

Президент Чехії Мілош Земан назвав анексію Криму Росією "завершеною справою" і запропонував компенсувати "віджаті" території фінансово або газом.

Про це він заявив під час звернення до депутатів Парламентської асамблеї Ради Європи у Страсбурзі, пише "Європейська правда".

"Крим – це анексія, без сумніву. Це завершена справа (fait accompli). На мою думку, буде якась компенсація для України – чи в фінансовій формі, чи нафтою і газом", - наголосив він.

На думку Земана, якщо Україна не погодиться на компенсацію, розпочнеться "європейська війна".

"Якщо ми хочемо забрати Крим та повернути Україні, це означатиме європейську війну", - процитував чеський президент свого колишнього німецького колегу Йоахіма Гаука.

За словами глави Чеської Республіки, також війна неминуча у разі збереження зусиль України для повернення Криму.

"Ми маємо уникнути європейської війни, і ви маєте це зрозуміти", - резюмував він.

Нагадаємо, раніше Генеральний секретар Ради Європи Турбйорн Ягланд закликав представників РФ повернутися до сесійної зали ПАРЄ. "У групу ЄНП (Європейська народна партія) прийшов генсек РЄ Турбйорн Ягланд і з відкритим забралом заявив, що після відмови Росії робити членські внески, перед організацією два виходи – зберегти цінності або зберегти саму Раду Європи... Отже маємо спробу вищого керівника РЄ піддатися на прямий шантаж. Оскільки без цінностей захисту демократії і прав людини РЄ перетвориться на блабла-клуб по інтересам, я та інші члени української делегації разом з грузинами і литовцями дали жорстку відповідь Ягланду”, – зазначив голова делегації України у Парламентській асамблеї Ради Європи Володимир Ар’єв.

Залиште свій коментар

Вибір редакції