У штабі Порошенка пояснили "просту як двері" концепцію скандальних білбордів з Путіним

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Представники Петра Порошенка таким бордом хочуть нагадати, що "країні потрібен сильний лідер".

В штабі Петра Порошенка назвали концепцію скандальних бігбордів із зображенням Володимира Путіна "простою як двері" та  заявили, що "хочуть нагадати країні, що в таких умовах потрібний сильний президент".

Про це на брифінгу 10 квітня розповів представник штабу Олег Медведєв.

Представник штабу Петра Порошенка, пояснюючи концепцію бігбордів наголосив, що "президенту України потрібно твердо дивитися в очі Путіна".

"Завдання цього сюжету одне – нагадати країні, що в умовах серйозних зовнішніх викликів їй потрібен сильний президент, головнокомандувач з хорошою дипломатичною підготовкою. Бо завдання глави держави не розсмішити Путіна, сміливо йому дивитися в очі і твердо захищати країну і безпеку людей (..). На наше глибоке переконання, з двох кандидатів тільки Порошенко має достатньо сили і політичної волі, достатньо досвіду, щоб протистояти Путіну. Ось проста – проста, як двері – логіка цього борду", – сказав Медведєв.

Під час брифінгу показали й інші варіанти бордів. На них були зображені Порошенко і російський комік Максим Галкін, Галкін і Володимир Зеленський, а також Зеленський і Путін. 

Порошенко та Галкін
5 канал

Представник штабу Порошенка, коментуючи ці варіанти сказав, що "набільш прийнятною була б конфігурація переговорників з Порошенка та Галкіна" та переконував, що не може уявити ситуацію, коли Путіну протистоятиме Зеленський. 

Зеленський та Путін
5 канал

Для самого Володимира Зеленського Медведєв назвав "найбільш цікавою гіпотетичну ситуацію в перемовинах з Галкіним".

"Очевидно їм легше було би знайти спільну мову", – прокоментував він зображення.

Зеленський Галкін
5 канал

Окрім цього, в штабі Петра Порошенка категорично відкидають звинувачення, що цей борд був покликаний для того, щоб створити із Зеленського образ агента Путіна.

"Категорично, ні. Ніхто в нас в штабі, ні сам Порошенко, ні його команда, ні, ми не вважаємо, що Зеленський є маріонеткою Путіна. Так само ми не вважаємо, що прибічники Володимира Олександровича є прибічниками Путіна. Ми лише переконані, що Путін мріє про слабкого президента України", – додав Медведєв.

Нагадаємо, в Україні з'явилися агітаційні бігборди Порошенка з зображенням Путіна. У Мережі обурені такою рекламою. Зокрема, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко написав, що це небезпечно для країни і такою рекламою і газетами "країну свідомо розколюють навпіл". "Також це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів", - зазначив Гриценко. 

У штабі самого Петра Порошенка підтвердили, що борди є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в президенти України Петра Порошенка. 

Раніше, 31 березня відбувся перший тур президентських виборів. Увечері стали відомі результати екзит-полів - згідно з ними, найбільше голосів набрали Володимир Зеленський та Петро Порошенко. За даними обробки 100% електроних протоколів ЦВК Зеленський набрав 30,24%, а Порошенко - 15,95%  голосів виборців. 1 квітня Національна суспільна телерадіокомпанія України запросила на теледебати обох кандидатів у президенти. Спочатку команда Зеленського відмовилася від пропозиції. Українці почали ширити у соцмережах хештег #хочубачитидебати. 

Увечері 3 квітня кандидат у президенти, шоумен Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати на НСК "Олімпійський" і висунув низку умов. У ніч проти 4 квітня Петро Порошенко заявив, що готовий дебатувати на стадіоні зі своїм суперником у другому турі виборів президента. 

Детальніше у нашій інтерактивній хроніці: 

Залиште свій коментар

Вибір редакції