Протест біля Ради: активісти прибирають і чекають на позитивне голосування в парламенті

Дата публікації
Перегляди
7541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Протест біля Ради: активісти прибирають і чекають на позитивне голосування в парламенті

Фото: УНІАН

Усіх народних обранців збираються безперешкодно пропускати до сесійної зали.

Ніч біля Верховної Ради на вулиці Грушевського минула спокійно, заявляють мітингувальники.

Про це йдеться в сюжеті ТСН. Ранок.

Зранку активісти прибирають наметове містечко і чекають на голосування у парламенті двох законопроектів - щодо зняття недоторканності з нардепів й щодо змін виборчого законодавства. Питання створення антикорупційного суду у порядку денному наразі немає, тож депутати чекають на президентський законопроект.

Активісти кажуть, що пускатимуть до Ради безперешкодно усіх народних обранців, однак не випускатимуть у разі негативного голосування.

Нагадаємо, від 17 жовтня в Києві представники різних політичних сил протестують під стінами Верховної Ради за проведення політичної реформи. Урядовий квартал був перекритий правоохоронцями, між ними та демонстрантами час від часу виникали сутички.

Мітингувальники вимагають зміни виборчого законодавства, зняття депутатської недоторканності та створення антикорупційного суду. Увечері демонстранти розійшлися, але біля Верховної Ради залишилися намети з "оргкомітетом" мітингу.

Організатори мітингу заявляють, що їхня акція була результативною і закликають своїх прибічників продовжити її сьогодні, 19 жовтня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
7541
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація