Проти адвокатів Савченко готують кримінальну справу після допиту ватажка "ЛНР"

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Проти адвокатів Савченко готують кримінальну справу після допиту ватажка "ЛНР"

Фото Валентини Мудрик/ТСН

Про це повідомив Марк Фейгін.

Сьогодні, 19 листопада, адвокат Надії Савченко повідомив, що його хочуть притягнути до кримінальної відповідальності.

"Нас із Полозовим мають намір притягнути до кримінальної відповідальності за розміщення матеріалів в Інтернеті про допит Плотницького", - повідомив адвокат Марк Фейгін.

"Суд почався з клопотання сторони обвинувачення про долучення матеріалів з Інтернету про вчорашнє закрите засідання з допитом Плотницького", - додав він.

Як Фейгін повідомив кореспонденту ТСН у середу після допиту Плотницього - прокурори стали наполягати на кримінальній справі за розміщення фотографії глави "ЛНР" в Мережі.

Прокурори заявили, що засідання було закритим, тому адвокати порушили закон. Сьогодні суддя повідомив, що залучає цей факт до справи Савченко, підкріплений скріншотами із соцмереж.

Буде готуватися "приватна постанова двом адвокатам", яка може носити як характер догани, так і кримінальної справи.

У свою чергу Фейгін заявляє, що засідання з бойовиком перевели у закритий режим незаконно, а користування соцмережами не заборонено жодним законом РФ.

Сьогодні засідання знову проходить у закритому режимі.

Нагадаємо, що на суд над Савченко приїхав бойовик Плотницький, тому процес повністю закрили і засекретили. На цьому наполягав сам ватажок луганських бойовиків, головний свідок у справі, заявивши, що його життя під загрозою.

Насправді усе зроблено для того, щоб прикрити кривосвідчення - впевнені адвокати, яким зараз загрожує кримінальне провадження. 

Наступна публікація