Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

До Києва мали стягнути близько 2,5 тисяч військових

У мережі з'явилися документи, які свідчать про те, що Майдан збиралися розігнати за допомогою залучення озброєної армії Збройних сил України.

До рук журналістів потрапили шифрограми наказів начальника Генштабу Збройних сил Юрія Ільїна, в яких він наказує деяким військовим частинам взяти участь в розгоні Майдану з використанням зброї. Зокрема такі накази надійшли до командувачів командувачам 25-ї окремої повітряно-десантної бригади у Дніпропетровську, 79-ї окремої аеромобільної бригади у Миколаїві, 73-го морським центру спецпризначення в Очакові та 1-ї окремої бригади морської піхоти.

Всього, згідно з документами, які опублікувало видання "Главком", планувалося залучити близько 2,5 тисяч армійців. Підставою для використання озброєних військових проти майданівців стала інформація Антитерористичного центру при СБУ про те, що активісти нібито планують захоплення "потенційно небезпечних військових об'єктів".

Згідно з документами, військові мали затримувати громадян, перевіряти їхні документи, вчиняти обшук, обмежувати рух транспорту, заходити та проникати до житла громадян на підставі підозри про переховування терористів, а також – застосовувати зброю та спеціальні засоби.

Також у виданні запевняють, що екс-начальник Генштабу Володимир Замана відмовився виконувати даний наказ, і саме тому його нібито замінили на Ільїна.

Як повідомлялося, раніше армія заявляла про вірність українському народу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції