Скандальна Клітіна розповіла, хто придумав ідею партії "Україна проти корупції"

Скандальна Клітіна розповіла, хто придумав ідею партії "Україна проти корупції"

Фото: facebook.com/Олександра Клітіна

Клітіна вже роздумує над новим "не менш видовищним" відео.

Колишня заступниця міністра інфраструктури, фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна сьогодні, 30 червня, оголосила про створення власної партії "Україна проти корупції". Це рішення вона анонсувала у помаранчевому купальнику з відвертим декольте на фоні дерев і бетону, заявивши, що стає на шлях боротьби з корупцією та чоловіками.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Клітіна у коментарі ТСН пояснила, що ідею партії придумала сама. У чому проголошувати політичні плани  - думала не довго. Про амбіційний задум чоловікові розповіла не одразу. 

"Він не знав, що я таке (задумала - ред.), він знав, що я жартую у Facebook і все таке. Він від мене відписався", - розповіла колишня заступниця міністра інфраструктури.

Провокаційне відео: фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна оголосила про створення партії

Провокаційне відео: фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна оголосила про створення партії

Клітіна - фігурантка одразу кількох скандалів. Восени нардеп Антон Поляков розповсюдив аудіозапис, на якому співрозмовники, серед яких нібито були нардепи з фракції "Слуга народу", обговорювали тодішню заступницю міністра інфраструктури. Зокрема, її спосіб отримання посади. Одразу після цього пранкер Джокер виклав листування, в якому Клітіна нібито критикує свого керівника - міністра Криклія. Згодом саме міністр і ініціював її звільнення.

Тоді Клітіна скандали довкола себе назвала провокацією і чорним піаром. Сьогодні ще раз згадала, що з міністром Криклієм працювати їй було важко. 

Тиждень тому Клітіна стала радником голови Державного космічного агентства. І в пресі знову нагадали про секс-скандал. У відповідь колишня чиновниця опублікувала фото з бородою і оголосила кампанію проти дискримінації жінок. Однак, схоже, у цій державній структурі настрої Клітіної не підтримали. 

"Вони мене звільнили, до речі, ще у п'ятницю без мого відома", - зазначила вона. 

Ні в космічному агентстві, ні в Міністерстві інфраструктури заяви Клітіної не коментують. Витівку колишньої чиновниці натомість обговорили депутати. 

"Погане краще запам'ятовується. Її технологи так і зробили", - прокоментував відео Михайло Макаренко, депутат "Опозиційної платформи - за життя".

Водночас нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що якщо відео на слуху, то "це вдала стратегія". 

"Чи буде це конвертовано в рівень підтримки - я не думаю", - додав він. 

Нині Клітіна у статусі безробітної, однак обіцяє допомагати космічному агентству як позаштатний працівник. Вона вже роздумує над новим відео. За її словами, не менш видовищним.

Нагадаємо, колишня заступниця голови Мінінфраструктури з питань євроінтеграції Олександра Клітіна заявила, що створює партію "Україна проти корупції", бо "на цих ідіотів у штанях точно надії немає". 

Повʼязані теми:

Наступна публікація