Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Скандальна Клітіна розповіла, хто придумав ідею партії "Україна проти корупції"

Скандальна Клітіна розповіла, хто придумав ідею партії "Україна проти корупції"

Клітіна вже роздумує над новим "не менш видовищним" відео.

Колишня заступниця міністра інфраструктури, фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна сьогодні, 30 червня, оголосила про створення власної партії "Україна проти корупції". Це рішення вона анонсувала у помаранчевому купальнику з відвертим декольте на фоні дерев і бетону, заявивши, що стає на шлях боротьби з корупцією та чоловіками.

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30. 

Клітіна у коментарі ТСН пояснила, що ідею партії придумала сама. У чому проголошувати політичні плани  - думала не довго. Про амбіційний задум чоловікові розповіла не одразу. 

"Він не знав, що я таке (задумала - ред.), він знав, що я жартую у Facebook і все таке. Він від мене відписався", - розповіла колишня заступниця міністра інфраструктури.

Відео Провокаційне відео: фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна оголосила про створення партії

Чиновниця в купальнику. Фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна оголосила про створення власної партії. Рішення своє колишня заступниця міністра інфраструктури анонсувала у провокаційному відео. На ньому в купальнику з глибоким декольте заявила - її партія боротиметься з корупціонерами. Чи з серйозними намірами це зробила і що так обурило жінку  - у сюжеті .   

Провокаційне відео: фігурантка секс-скандалу Олександра Клітіна оголосила про створення партії

Клітіна - фігурантка одразу кількох скандалів. Восени нардеп Антон Поляков розповсюдив аудіозапис, на якому співрозмовники, серед яких нібито були нардепи з фракції "Слуга народу", обговорювали тодішню заступницю міністра інфраструктури. Зокрема, її спосіб отримання посади. Одразу після цього пранкер Джокер виклав листування, в якому Клітіна нібито критикує свого керівника - міністра Криклія. Згодом саме міністр і ініціював її звільнення.

Тоді Клітіна скандали довкола себе назвала провокацією і чорним піаром. Сьогодні ще раз згадала, що з міністром Криклієм працювати їй було важко. 

Тиждень тому Клітіна стала радником голови Державного космічного агентства. І в пресі знову нагадали про секс-скандал. У відповідь колишня чиновниця опублікувала фото з бородою і оголосила кампанію проти дискримінації жінок. Однак, схоже, у цій державній структурі настрої Клітіної не підтримали. 

"Вони мене звільнили, до речі, ще у п'ятницю без мого відома", - зазначила вона. 

Ні в космічному агентстві, ні в Міністерстві інфраструктури заяви Клітіної не коментують. Витівку колишньої чиновниці натомість обговорили депутати. 

"Погане краще запам'ятовується. Її технологи так і зробили", - прокоментував відео Михайло Макаренко, депутат "Опозиційної платформи - за життя".

Водночас нардеп від "Слуги народу" Олександр Качура заявив, що якщо відео на слуху, то "це вдала стратегія". 

"Чи буде це конвертовано в рівень підтримки - я не думаю", - додав він. 

Нині Клітіна у статусі безробітної, однак обіцяє допомагати космічному агентству як позаштатний працівник. Вона вже роздумує над новим відео. За її словами, не менш видовищним.

Нагадаємо, колишня заступниця голови Мінінфраструктури з питань євроінтеграції Олександра Клітіна заявила, що створює партію "Україна проти корупції", бо "на цих ідіотів у штанях точно надії немає". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції