Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протистояння між САП та НАБУ перейшло в силову фазу: що це було

Під час сутички силовиків була травмована одна людина.

Протистояння між Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро перейшло в силову фазу. Конфлікт із дорожньо-транспортною пригодою за участю спецпризначенців НАБУ та співробітників САП стався за квартал від Антикорупційної прокуратури. САП твердить - НАБУвці заволоділи їхнім мікроавтобусом, водія побили, а на їхній машині здійснили масштабну аварію.

Про це йдеться в сюжеті програми ТСН.19:30.

САП зловила детективів НАБУ, коли ті встановлювали прослушку в кабінеті очільника антикорупційної прокуратури Холодницького. Інформація з'являється після обіду. Уже за годину в Мережі шириться відео, яке, принаймні, частково підтверджує ці дані.

Події на кадрах - біля входу в лікарню Охматдит, за квартал від офісу САП. Що саме тут відбувається - спершу зрозуміти важко. Вочевидь, що силовики з нашивками НАБУ намагаються відтіснити автора відео. Іще за хвилину сріблястий мікроавтобус "Фольксваген" наїжджає просто на людину, яка знімає ці кадри, і спричиняє аварію в стилі доміно.

ВідеоБійки антикорупціонерів. Що знову не поділили Холодницький та Ситник, і кого затримував спецназ НАБУ

Протистояння між Спеціалізованою антикорупційною прокуратурою та Національним антикорупційним бюро перейшло у силову фазу. Конфлікт із дорожньо-транспортною пригодою за участі спецназівців НАБУ та співробітників САП стався за квартал від антикорупційної прокуратури. САП твердить - НАБУвці заволоділи їхнім мікроавтобусом, водія побили, а на їхній машині здійснили масштабну аварію. Пристрасті антикорупціонерів - далі. 

Бійки антикорупціонерів. Що знову не поділили Холодницький та Ситник, і кого затримував спецназ НАБУ

Першим пояснити, що сталося, зголошується САП. До преси виходить очільник антикорупційної прокуратури Назар Холодницький. Його версія подій така: біля офісу САП помітили підозрілих кабельників. Вони тягнули дріт від лікарні Охматдит до будівлі САП. Документів не показували. Прокурори САП виявили шпигунський кабель і викликали СБУ. Тим часом прибули силовики НАБУ. Вони виштовхнули водія САП зі сріблястого "Фольксвагена", зламавши йому руку, а за кермо сів нібито водій НАБУ і спричинив аварію.

Тим часом директор НАБУ Артем Ситник коментувати інцидент відряджає прес-секретаря. Вона заявляє, що НАБУ не намагалося встановити "жучків" у кабінеті Холодницького, а жодного їхнього детектива не затримували.

Керівник НАБУ Артем Ситник згодом запевнив, що "жучків" у САП вони сьогодні не встановлювали і звинуватив САП у тому, що вони заблокували його підлеглих - детективів НАБУ.

"На території Охматдиту проводилися санкціоновані процесуальні дії. Стався інцидент, дійсно, дуже дивний, коли їхали наші співробітники з управління спеціальних операцій, вони були заблоковані автомобілями САП. Причини цього блокування пояснено не було. Потім наші працівники вжили заходів для того, щоб це блокування зняти і поїхати в подальшому виконувати свої службові обов'язки. З приводу цього інциденту подаємо також заяву в Національну поліцію", - сказав Ситник.

ВідеоСитник прокоментував інцидент біля приміщення САП

ТСН отримала коментар керівника Національного антикорупційного бюро Артема Ситника. Він повідомив, що "жучків" у САП сьогодні вони не встановлювали. І звинуватив САП у тому, що вони заблокували його підлеглих - детективів НАБУ.

Ситник прокоментував інцидент біля приміщення САП

Іще навесні керівник САП виявив у своєму офісному акваріумі "жучки". Їх вставило НАБУ. Вони встигли записати, як Холодницький, зокрема, попереджає та інструктує фігурантів проваджень. Утім Холодницький відбувся доганою.

Валерія Ковалінська, Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції