Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Протистояння НАБУ проти ГПУ може зробити несподіваний поворот після повернення Луценка

Генпрокурор повертається після закордонного відрядження 17 серпня.

Публічний скандал між НАБУ та ГПУ отримав новий поворот: в інтернеті з'явилося відео сутичок, на якому працівники ГПУ зображені жертвами свавілля спецпризначенців НАБУ. Усе змонтовано під місячну сонату Бетховена, але на цьому тлі чутно лише відбірну лайку і погрози на адресу одне одного, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Саме відео ретельно змонтоване і підкреслює деякі моменти, зокрема працівників НАБУ у натовпі – як колишніх працівників СБУ часів Віктора Януковича. А ще невідомий автор із різних ракурсів показує, як слідчого ГПУ кладуть обличчям на асфальт і все, що відбувається, називає свавіллям. Звичайна штовханина з лайкою в цій інтерпретації постає "побиттям", а у фіналі підсумовується, що "в результаті незаконного застосування сили працівниками НАБУ працівники ГПУ отримали численні тілесні ушкодження".

Відео НАБУ проти ГПУ: в інтернеті з'явилось відео з новими деталями конфлікту

Напередодні власне відео демонстрували в антикорупційному бюро. Там ішлося про захоплених у п'ятницю їхніх детективів, який утримували в Генпрокуратурі. Як твердять у НАБУ, там прокурори били та допитували незаконно затриманих людей. Постраждалі впізнали в одному з катів Дмитра Суса, який фігурує і на іншому відео. Це старший слідчий ГПУ в особливо важливих справах у галузі економіки. За ним працівники НАБУ кілька місяців стежили із засідки у звичайній квартирі Києва, вікна якої виходять прямо на один із департаментів ГПУ. Сус із колегами пояснювали: запідозрили, що із вікон вистежують їх із кримінального світу. А працівників НАБУ не впізнали, бо ті, мовляв, не показали документів.

Сус фігурує в протистоянні між силовими структурами від самісінького початку. Ще 5 серпня він приходив у НАБУ з обшуком. Тоді ж директор антикорупційного бюро Ситник назвав це спробою дискредитації його відомства. Після другого скандалу із прокурорськими силовиками Ситник наголосив, що жодної війни між ГПУ і бюро немає. Хоча працівники структур завели кілька кримінальних проваджень одні про одних. Тепер усі очікують на продовження епопеї. Адже у середу із закордонного відрядження повертається генеральний прокурор Юрій Луценко.

Кореспондент ТСН Ганна Бока

Залиште свій коментар

Вибір редакції