Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Проведення російських виборів на території України неможливе – Порошенко

Президент доручив МЗС попередити про це Москву.

Петро Порошенко доручив поінформувати владу РФ про те, що проведення російських виборів на території України неможливе. Про це у мікроблозі повідомив прес-секретар президента Святослав Цеголко.

"Президент доручив міністрові закордонних справ поінформувати Москву про неможливість проведення російських виборів на території України", - написав Цеголко.

Зазначимо, напередодні представник РФ при ОБСЄ Олександр Лукашевич під час засідання ради організації заявив, що відновлення контролю Києвом над українсько-російським кордоном можливе лише після проведення виборів на Донбасі.

Крім того, 18 вересня відбудуться вибори до російської Держдуми. Кілька днів тому Україна закликала світ ігнорувати вибори до Держдуми в окупованому Криму – Рада ухвалила постанову про звернення до парламентів іноземних держав, парламентських асамблей та міжнародних організацій.

На початку вересня про неможливість виборів в Україні говорили у пропутінській партії "Єдина Росія". Тим часом, за даними опитування "Левада-Центру", єдинороси втрачають прихильність громадян.

Залиште свій коментар

Вибір редакції