Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Провокація РФ: постпред України в ООН вважає, що "вибори" на Донбасі можуть спричинити нову агресію Росії

​​​​​​​Ні Україна, ні інші країни не визнають результатів незаконних «голосувань» на Донбасі.

Організація так званих "виборів" на окупованих територіях Донецької і Луганської областей є чіткою провокацією Кремля, яка може перетворитися на новий етап посилення збройної агресії РФ проти України.

Про це під час засідання Радбезу ООН заявив постійний представник України при ООН Володимир Єльченко, - пише Укрінформ.

"Існують ознаки того, що ці так звані "вибори" можуть стати перехідним етапом для нового циклу збройної агресії Росії", - заявив український дипломат.

"Це ніщо інше як провокація та виклик Мінським домовленостям і суверенітету України. Дуже шкода, що Кремль обрав шлях подальшої ескалації обстановки замість повної імплементації Мінських угод", - зазначив Єльченко.

Він підкреслив, що ні Україна, ні інші країни - міжнародні партнери не визнають результатів незаконних «голосувань» на Донбасі.

Раніше у вівторок в Нью-Йорку відбулося відкрите засідання Ради Безпеки ООН по ситуації в окупованих регіонах на сході України.

ВідеоУ Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

Засідання щодо України сьогодні проведе Рада безпеки Організації Об'єднаних Націй. Зустріч у Нью-Йорку ініціювала Україна. Обговорюватимуть ситуацію в окупованих районах Донецької та Луганської областей. Окрім того, у постійному представництві України в ООН кажуть, на зустрічі говоритимуть про російські провокації в Азовському морі.

У Нью-Йорку проведуть відкрите засідання Радбезу ООН щодо ситуації в окупованих районах Донбасу

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції