"Публічне обстеження і перші результати". Як Порошенко і Зеленський аналізи здавали

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Кандидати в президенти здавали аналізи в різний час у різних місцях.

3 квітня кандидат у президенти Володимир Зеленський викликав чинного президента Петра Порошенка на дебати, але озвучив низку умов. Серед них – місце проведення на стадіоні "Олімпійський" і обов'язкове здавання аналізів, аби довести невживання алкоголю чи наркотичних речовин. "Стадіон, так стадіон", - відповів на це глава держави. А вже наступного дня у штабі Порошенка заявили про його готовність здати аналізи на наркотики та алкоголь вже 5 квітня. 

ТСН.ua підсумував, як обидва кандидати в президенти проходили обстеження. 

Коли

Порошенко: о 9 годині ранку 5 квітня

Зеленський: о 8 годині ранку 5 квітня

Де

Порошенко: НСК "Олімпійський"

Зеленський: приватна клініка Eurolab

Як

Порошенко: публічно перед камерами

Зеленський: в приватній кімнаті у клініці

Які результати

Порошенко: експрес-тест засвідчив відсутність у крові президента психоактиваних речовин

Зеленський: результати шоумена стануть відомі за три дні

Зазначимо, що дослідження президента проводили чотири різних установи: дві приватні - "Борис" та "Medicom" та дві державні - лікарня швидкої медичної допомоги міста Києва і наркологічна лікарня міста Києва.

Медичний тест Порошенка та Зеленського

Президент України Петро Порошенко погодився на вимогу його опонента на виборах Володимира Зеленського здати аналізи на алкоголь та наркотики напередодні другого туру. Тест відбуватиметься у медичному пункті НСК "Олімпійський". Дивіться наживо трансляцію на ТСН Live

Опубликовано ТСН Четверг, 4 апреля 2019 г.

Зеленський своєю чергою пояснив, чому він не погодився на пропозицію Петра Порошенко про спільне здавання аналізів на стадіоні НСК "Олімпійський". "Ніхто не знає про існування там (на стадіоні – ред.) лабораторії", - пояснив він. 

 

Опубликовано Команда Зеленського Четверг, 4 апреля 2019 г.

Детальніше про дебати між двома кандидатами у нашій інтерактивній хроніці: 

Як повідомлялося, напередодні Зеленський опублікував чергове відеозвернення, у якому запросив Юлію Тимошенко стали арбітром зустрічі кандидатів. Порошенко на це відповів також відеозверненням, в якому закликав зеленського "бути мужиком".

ВідеоПорошенко здасть аналізи в медпункті стадіону "Олімпійський"  

Від ранку увага журналістів прикута до кандидатів у президенти України, які здають кров. Володимир Зеленський свою ранкову процедуру вже пройшов. Із хвилини на хвилину це саме має зробити Петро Порошенко. Його нині чекають в медпункті стадіону "Олімпійський". Чи прийшов вже чинний президент – у сюжеті.  

Порошенко здасть аналізи в медпункті стадіону "Олімпійський"  

Залиште свій коментар

Вибір редакції