Путін буде щемити Україну і наносити удари по Януковичу - політолог

Дата публікації
Перегляди
2601
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін буде щемити Україну і наносити удари по Януковичу - політолог

Путін може запропопувати полікувати Януковича - Небоженко / Фото: УНІАН

Володимир Путін буде наносити удари по особистості Януковича та може наступного разу запропонувати полікувати його, вважає політолог Віктор Небоженко.

Російський президент буде розраховувати на свої знамениті 10% в розстановці своїх вождів в Україні. "В загашнику в нього (Путіна - ред.) такий план є. І, швидше за все, він його реалізує найближчим часом", - сказав Небоженко.

У той же час експерт зазначив, що Володимир Путін буде наносити удари по особистим амбіціям та особистості Януковича. "Я думаю, що можна очікувати від російських політиків великих образ, а відповісти в Україні нікому", - підкреслив він.

"Що стосується особистих відносин між Путіним, Тимошенко і Януковичем, я думаю, що треба очікувати спалаху чекістського гумору від Путіна. В третій термін він відчуває себе вальяжно. Треба чекати, що слідом за пропозицією лікувати Тимошенко в Москві, буде двозначна пропозиція полікувати там Януковича. Це смішно, але люди Путіна будуть переконувати Януковича в тому, що він важко хворий або ось-ось захворіє. А для того, щоб цього не відбулося, краще за все десь відсидітися ", - заявив Небоженко.

У всій цій ситуації міністр економічного розвитку і торгівлі України Петро Порошенко буде грати роль "головного пожежника, який буде гасити вогонь у відносинах між Росією і Україною", зазначив політолог.

Небоженко також не виключив, що Путін буде вести дуже відвертий антиукраїнський інформаційно-пропагандистський наступ. "Він буде використовувати будь-які приводи, які будуть виникати в Україні, - і терористичні акти, і футбол, і вибори, і торгові війни, - щоб защемити Україну. Я боюся, що наших політиків зберуть, кого вдасться зібрати - президента, прем'єра, ключових міністрів, голову адміністрації, силовиків, посадять в літак і поставлять ультиматум: або Смоленськ-2, або Харків-2 ", - сказав політолог.

Після цього, переконаний експерт, можуть з'явитися нові заяви про нові кабальні угоди, які будуть компенсацією України за невходження в Митний союз.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2601
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація