Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін готується до "інформаційних атак": До ворожки не ходи, на 9 травня щось придумають

Він додав, що до атак опонентів йому не звикати.

Президент РФ Володимир Путін назвав "інформаційні атаки" на Росію і особисто на нього реакцією на зміцнення Росії.

"Це реакція наших опонентів - так їх назвемо - на зміцнення країни", - заявив він сьогодні, передає ТАСС.

Глава РФ також спрогнозував нові "інформаційні атаки" на РФ перед виборами в Держдуму в цьому році і виборами президента в 2018 році.

"Зараз (наші опоненти) до 9 травня (інформаційні атаки) будуть придумувати. Потім до виборів у Держдуму будуть придумувати що-небудь, потім - до президентських. Це сто відсотків, як у нас кажуть, до ворожки не ходи", - заявив Путін.

Він додав, що до "інформаційних атак" йому не звикати.

"Нічого нового тут для мене немає", - сказав він.

Водночас, говорячи про інформаційний простір, Путін сказав, що цінною є робота представників громадськості і ЗМІ, які діють незалежно від держави.

Він запевнив, що влада продовжить їх "підтримку".

"Але набагато ефективніше і набагато значніше результати такої роботи, коли ця робота проводиться незалежними структурами", - сказав Путін. Однак він вважає, що опоненти, керуючись "подвійними стандартами", цю роботу назвуть "кремлівською пропагандою".

"Такий незалежний, ефективний, такий, що знає собі ціну і має свої власні інтереси і здатний про них заявити, гравець мало кому потрібний. Його намагаються трошки осадити, поставити на місце", - вважає президент РФ.

"Адже нам ні від кого нічого не потрібно, крім того, що нам належить. І ми готові шукати компроміс, - заявив він. - Ми розуміємо, що світ не складається тільки з наших інтересів, і в інших є інтереси", - заявив він.

Нагадаємо, напередодні появи в ЗМІ інформації про дочку Путіна і офшори осіб, пов'язаних з російським президентом, у Росії оголосили, що іноземні видання, зокрема західні, готують до публікації замовні матеріали про сім'ю і друзів дитинства російського президента.

Залиште свій коментар

Вибір редакції