Путін готується здати "ЛНР" і "ДНР": ексдепутат Держдуми РФ пояснив відставку Суркова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик вважає, що українські візаві переграли радника президента РФ у Парижі.

Відхід від кремлівської команди помічника президента Російської Федерації Владислава Суркова є ознакою зміни політики Москви щодо війни на Донбасі. Так вважає колишній депутат Державної Думи РФ Ілля Пономарьов, повідомляє Апостроф.

На його думку, президент Володимир Путін змінив інтригана на менеджера із вирішення проблем. Пономарьов вважає нового радника Дмитра Козака далеким від політики технократом. "Козак – точно не та людина, яка буде вибудовувати "ДНР" і "ЛНР". Завдання Козака – зачищати хвости", - пояснив політик. І додав, що ставлення Путіна до ситуації в ОРДЛО вочевидь змінилося. "І "ДНР", і "ЛНР" він здасть. Зараз завдання нової людини – домогтися максимально прийнятних умов, домовитися", - пояснив колишній депутат.

Вирішальними, на думку Пономарьова, стали переговори в "нормандському форматі" в Парижі у грудні минулого року. Тоді, вважає політик, Козак зі своєю ділянкою роботи впорався, а Сурков – ні. "Ще тоді було зрозуміло за реакцією Суркова, що українська сторона його переграла, тому що він пообіцяв Путіну, що будуть підписані різні документи, а цього всього не сталося", - пояснив політик. "І тому призначили Дмитра Козака, який звільнився від своїх обов'язків в уряді, який відповідав за газові переговори. Щоб він далі розвивав цю лінію", - додав він.

Про звільнення Суркова стало відомо 25 січня. Російські ЗМІ вбачають причиною цьому провал політики Суркова щодо окупованих Росією територій ОРДЛО. Нібито через внутрішні конфлікти Сурков спочатку втратив контроль над "Л/ДНР". Зокрема через суперечки з ФСБ, спецлужба відібрала курування псевдореспублік у помічника Путіна. Однак у Кремлі наполягають, що Путін досі не підписав указ і Сурков формально продовжує перебувати на своїй посаді.

Відео "Зміна курсу на українському напрямку": чому помічник Путіна Сурков покидає держслужбу

Це сталось нібито через зміну курсу на українському напрямку. Сурков, за даними багатьох джерел, відповідав за відносини Росії з Україною ще з 2013 року. Його вважають одним з архітекторів анексії Криму і створення "ЛНР" і "ДНР" на Донбасі.  

"Зміна курсу на українському напрямку": чому помічник Путіна Сурков покидає держслужбу

Залиште свій коментар

Вибір редакції