Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін хоче переобратися на посаду за рахунок Криму – Яценюк

Політик попросив американців надати цьому належну оцінку.

Наступні вибори президента Росії відбудуться 18 березня в день четвертої річниці анексії Криму. Володимир Путін може поїхати голосувати за себе саме на окуповану українську територію, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Це має нагадати російським виборцям про його начебто "повернення" Криму до Росії та підвищити власний рівень підтримки, а також стимулювати виборчу активність на самому окупованому півострові.

Вітчизняні ж політики наголошують на незаконності проведення російських виборів на визнаній світом українській території. Лідер партії "Народний фронт", екс-прем’єр-міністр Арсеній Яценюк під час візиту до США навіть закликав американців ретельно дослідити цю ситуацію та надати їй належну оцінку. "Путін хоче бути перепризначеним президентом завдяки голосам українців на території Автономної Республіки Крим. Ми очікуєм на жорстку реакцію з боку наших західних партнерів і з боку американців щодо того, що вибори на українській території можуть проводитись тільки по відношенню до президента України, а не до президента Росії", - заявив він.

ВідеоУкраїна закликала США висловитись щодо незаконних виборів президента Росії в Криму

Наступні вибори президента Росії відбудуться 18 березня - в день четвертої річниці анексії Криму. Не виключено, що Путін поїде туди голосувати за себе, аби підняти там явку виборців. В українському парламенті наполягають на незаконності проведення виборів в окупованому Криму.

Україна закликала США висловитись щодо незаконних виборів президента Росії в Криму

Залиште свій коментар

Вибір редакції