Путін легенько покартав російські ЗМІ за недоброзичливе висвітлення України

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Російський лідер вважає, що критикувати слід українську владу, а не саму країну та її народ.

Пропагандистські російські медіа можуть представляти Україну в неправильному світлі. Таку думку висловив президент Росії Володимир Путін, повідомляє УНІАН.

"Наші телевізійні, навіть державні, канали ведуть незалежну, як це не здасться дивним, редакційну політику. Якщо ви вважаєте, що вони показують Україну в невигідному світлі – я з вами згоден, якщо це так", - заявив він у відповідь на запитання про висвітлення України в несимпатичному світлі.

"Ми не повинні виставляти нашого сусіда і братський народ, без жодного перебільшення, в якомусь невигідному світлі, мова може йти тільки про політику чинної влади, але ніяк про країну, про народ", - пояснив російський лідер і додав, що російським телеканалам чогось бракує, якщо такі явища мають місце.

Напередодні Путін заявив, що президенту України Володимиру Зеленському дісталася важка спадщина від попередників, а також порадив главі української держави розбудовувати стосунки з Донбасом.

Відео Зеленський розповів російським пропагандистам, хто на нього може тиснути

Робити це може тільки одна людина - це його 6-річний син. Так президент України відповів на запитання російських ЗМІ щодо його розмови з Дональдом Трампом. Працівники пропагандистського каналу "Росія" питали, чи тиснув президент США на Зеленського під час їхньої розмови.  

Зеленський розповів російським пропагандистам, хто на нього може тиснути

Залиште свій коментар

Вибір редакції