Путін міг особисто дати завдання пранкерам про фейковий лист Савченко - екс-генерал КГБ

Джерела ТСН.Тиждень в АП називають пранкерів працівниками ФСБ.

Російський пранкер Вован, який надіслав Надії Савченко фейкового листа від імені президента Петра Порошенка, зізнався, що працює на одному з російських федеральних телеканалів, йдеться у сюжеті ТСН.Тиждень.

Водночас росіянин заперечує, що працює на ФСБ. Залишилося без відповіді запитання, від кого він і його колега Лексус отримали два завдання - змусити Савченко припинити голодування та зізнатися у вбивстві росіян - про це вони заявили раніше в інтерв'ю ВВС.

ввс скрин

Адвокат Савченко Марк Фейгін назвав цей лист атакою Кремля, до якої причетні російські спецслужби. Він розповів, що вперше почув про лист від Порошенка увечері 9 березня від генконсула у Ростові Віталія Москаленка. А вже вранці наступного дня йому зателефонували начебто з Адміністрації Порошенка і прислали начебто листа від Порошенка електронною поштою.

ВідеоЧи все зробив Київ, щоб витягти з російського полону нашу незламну Надію

Фейгін визнає, що мав перевірити інформацію щодо листа більш прискіпливо, але у тій екстремальній ситуації, коли йшов сьомий день голодування Надії, було не до того.

Джерела ТСН.Тиждень в Адміністрації президента також називають пранкерів працівниками ФСБ, завдання яких - дискредитувувати Надію Савченко і відвернути від неї світову увагу.

Колишній генерал КГБ Олег Калугін припускає, що завдання, про які пранкери обмовилися в інтерв'ю ВВС, їм міг дати особисто Володимир Путін.

"Якщо йдеться про якісь серйозні справи, а в даному випадку, йдеться про серйозну справу, вона набула міжнародного резонансу, ФСБ отримує дозвіл від керівництва країни. Воно тут не діє самостійно. Очевидно, що була згода, швидше за все, Путіна. Вина за її смерть лягла б на правоохоронні органи. А так - пологолодала і перестала", - пояснив Калугін.

Тим часом до вироку залишається тиждень. Як почувається нині Надія, родина знає лише від тюремників. Українських лікарів до неї не пускають. Друзі і рідні Савченко два дні чергують під СІЗО і хочуть вірити що ще зможуть побачити її живою

Коресподенти ТСН Валентина Мудрик і Ольга Мальчевська

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: