Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін може діяти непередбачувано: WikiLeaks розповів про ставлення Клінтон до президента РФ

Клінтон назвала Путіна "цікавим співрозмовником".

Кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон, яка заявила в ході виборчої кампанії про намір протистояти президенту Росії Володимиру Путіну, раніше неодноразово висловлювалася про нього позитивно.

Про це, як повідомляє Fox News, свідчить електронне листування голови її виборчого штабу Джона Подеста, чергову частину якої опублікував сайт WikiLeaks.

Зокрема, як випливає з листів, в червні 2013 року в ході виступу перед керівництвом банку Goldman Sachs Клінтон, на той момент вже покинула пост держсекретаря США, висловила сподівання на тіснішу співпрацю з президентом РФ.

У травні того ж року Клінтон в ході зустрічі з топ-менеджментом консалтингового агентства Sanford Bernstein назвала Путіна "цікавим співрозмовником". 

У жовтні 2013 року під час виступу в Об'єднаному єврейському фонді Чикаго колишня держсекретар заявила, що президент Росії може діяти непередбачувано.

Нагадаємо, що раніше кандидат у президенти США від Демократичної партії Гілларі Клінтон висловила заклопотаність з приводу "достовірних даних про російського втручання у процес виборів і звинуватила суперника-республіканця Дональда Трампа в "зацикленості на диктаторів", до яких вона віднесла і президента Росії Володимира Путіна.

Відео Мережу підірвав ролик брудних танців від Гілларі Клінтон та Дональда Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції