Путін натякнув, що його бойовики ОРДЛО можуть "вдарити в інші зони конфлікту"

Президент РФ лякає загостренням війни на Донбасі після постачання Україні американської зброї.

У разі постачання Сполученими Штатами озброєння для України на Донбасі можуть загостритися бойові дії. І навіть перекинутися на інші регіони.

Про це попередив президент Росії Володимир Путін під час підсумкової прес-конференції після відвідин Китаю.

"Це суверенне рішення Сполучених Штатів кому постачати або надавати зброю безкоштовно і тій країні, яка є реципієнтом цієї допомоги. Ми на цей процес ніяк вплинути не зможемо. Але є загальні міжнародні правила і підходи: постачання зброї в зону конфлікту не йде на користь умиротворення, а тільки погіршує ситуацію. Якщо це станеться в цьому випадку, то принципово це дію чи рішення не змінить. Воно взагалі ніяк не вплине на зміну ситуації. Кількість жертв, безумовно, може збільшитися. Але хочу підкреслити, щоб всім було зрозуміло: нічого не зміниться. Кількість жертв може бути збільшено і це сумно", - сказав Путін.

Він також констатував, що "є ще один момент, на який варто звернути увагу тим, хто виношує такі ідеї. Це полягає в тому, що у самопроголошених республік досить зброї, в тому числі захопленої у протиборчої сторони, у націоналістичних батальйонів і так далі".

Путін погрожує збройними конфліктами в інших регіонах.

"І якщо американська зброя буде надходити в зону конфлікту, важко сказати, як будуть реагувати самопроголошені республіки. Можливо, вони направлять зброю, що в них є, в інші зони конфлікту, які чутливі для тих, хто створює проблеми для них", - зазначив президент РФ.

Путін також заявив, на яких умовах погодиться на присутність миротворців ООН на Донбасі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: