Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін назвав своїх військових на Донбасі "шахтарями" і "трактористами"

Російський президент вважає українських військових в Дебальцевому "наривом" і сказав, що "з цією проблемою потрібно закінчувати".

Президент Російської Федерації Володимир Путін сказав, що українська армія програє в Дебальцевому вчорашнім "шахтарям і трактористам", в черговий раз відкинувши звинувачення в тому, що на Донбасі воюють кадрові російські військові.

"Звичайно, програвати це завжди погано, це завжди біда для переможених, особливо програвати вчорашнім "шахтарям" або "трактористам". Але життя піде далі, не потрібно на цьому зациклюватися", - сказав Путін на спільній прес-конференції з прем'єр-міністром Угорщини Віктором Орбаном.

Крім того, російський президент вважає українських військових в Дебальцеве "наривом" і сказав, що з цією проблемою треба кінчати.

"Треба закінчити проблему, пов'язану з оточеним угрупованням. Наше спільне завдання полягає в тому, щоб врятувати життя людей, які опинилися в цьому котлі. І щоб цей нарив не погіршив відносини між офіційною владою і "ополченням" Донбасу", - сказав Путін.

Президент РФ визнав, що по всій лінії зіткнення режим припинення вогню в цілому дотримується, за винятком Дебальцевого.

Залиште свій коментар

Вибір редакції