Путін не залежить від думки суспільства щодо війни і на його відсторонення чекати не варто – розвідка США

Дата публікації
Перегляди
4838
Час на прочитання
2 хв
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін не залежить від думки суспільства щодо війни і на його відсторонення чекати не варто – розвідка США

Фото: ТСН

Співробітники розвідки США скептично ставляться до того, що будь-яка зміна російської громадської думки проти війни Кремля в Україні, навіть драматична, вплине на переконання президента РФ Володимира Путіна припинити конфлікт.

Американські чиновники також сумніваються, що війна, яка, на думку багатьох стратегів, стала катастрофою для російських військових, імовірно, призведе до відсторонення Путіна від влади, принаймні в короткостроковій перспективі.

Про це пише CNN з посиланням на багато джерел, знайомих з останніми даними розвідки. 

Ця оцінка відображає ступінь, до якого, на думку чиновників, Путін зміцнив свій контроль над Росією протягом більш ніж 20 років перебування при владі.

Згідно з даними трьох джерел, знайомих з американською та західною розвідкою, Путін тісно бере участь у повсякденному управлінні конфліктом. Так, очільник Кремля безпосередньо бере участь в ухваленні рішень, які в більшості західних армій ухвалюють особи нижчого рангу, зокрема офіцери.

"Очевидно, що він сам ухвалює рішення. Здається, він не дуже покладається навіть на експертів в уряді чи кабінеті. Тож трохи важко уявити, що громадська думка так сильно впливає на нього", – сказав високопосадовець НАТО.

Нагадаємо, як пояснив військовий експерт Олег Жданов, особисте втручання Путіна в управління війною Росії підтверджує його "комплекс Наполеона" і грає на руку ЗСУ, яким протистоїть значно чисельніший ворог.

Дмитро Кулеба: деякі світові лідери не хочуть бачити Україну в Євросоюзі

Дмитро Кулеба: деякі світові лідери не хочуть бачити Україну в Євросоюзі

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація