Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін погодився із розміщенням миротворців на всій території Донбасу

Путін обговорив із Меркель ситуацію на сході України.

Президент РФ Володимир Путін провів телефонну розмову із федеральним канцлером Німеччини Ангелою Меркель.

Про це повідомляє прес-служба Путіна.

Зазначається, що під час розмови він докладно зупинився на російській ініціативі про заснування місії ООН зі сприяння охороні Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ (СММ ОБСЄ).

З урахуванням висловлених Меркель міркувань він заявив про готовність доповнити функції миротворців, пропоновані в російському проекті резолюції Радбезу ООН.

"Мається на увазі, що забезпечення охорони спостерігачів ОБСЄ оонівцями може здійснюватися не тільки на лінії зіткнення після розведення сил і засобів обох сторін, але і в інших місцях, де СММ ОБСЄ проводить свої інспекційні поїздки відповідно до Мінського комплексу заходів", - наголошує прес-служба Путіна.

Нагадаємо, Путін заявив, що підтримує введення миротворців ООН на територію окупованого Донбасу, однак ці сили повинні перебувати лише на лінії розмежування.

У МЗС підкреслили, що Путін своєю заявою хоче спотворити ідею миротворчої місії і представити агресію на Донбасі внутрішнім конфліктом України. Також дипломати нагадали, що раніше глава України Петро Порошенко офіційно направив в ООН звернення про розгортання миротворчої операції, проте Росія як держава-агресор постійно саботувала пропозиції України, відмовляючись розглядати звернення в РБ ООН і навіть стверджувала, що звернення не було.

Порошенко планує найближчими місяцями представити на Генеральній асамблеї ООН ідею введення миротворчої місії на Донбас. Під час попередніх телефонних переговорів лідерів держав "нормандського формату" він наголосив на необхідності запровадження її на Донбасі.

Росія також передала в Організацію Об'єднаних Націй проект резолюції про розміщення миротворчої місії на Донбасі. 

Відео Путін запропонував "миротворчий" план, що може офіційно розмістити військових РФ на Донбасі

Залиште свій коментар

Вибір редакції