"Путін - поза законом". У Порошенка пояснили, чому на бігбордах поруч із ним з’явився президент РФ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У штабі кандидата в президенти України прокоментували появу Путіна на його агітаційних бігбордах.

Борди з зображенням російського лідера Володимира Путіна, які стали об’єктом критики українців, є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в президенти України Петра Порошенка.

Про це заявили у передвиборчому штабі Порошенка.

"У Путіна, зрозуміло, згоди не питали. І це природно", - йдеться у повідомленні.

Зазначимо, така реклама ймовірно порушує українське законодавство, зокрема дві статті закону "Про рекламу". У статті 8 частині 1 цього закону йдеться про те, що у рекламі забороняється вміщувати зображення фізичної особи або використовувати її ім'я без письмової згоди цієї особи. Стаття 64 про обмеження щодо ведення передвиборної агітації передбачає, що участь у передвиборній агітації забороняється особам, які не є громадянами України. 

Водночас у штабі Порошенка висловили здивування тим, що велика кількість українських експертів та політиків виступили "на захист порушених прав Путіна".

"Серед них, на жаль, і офіційні представники кандидата Зеленського. Путін – поза законом. Він розв’язав війну проти України. Він анексував Крим. Він вбивця тисяч і тисяч українців. Він особисто та очолювана ним країна є найбільшою загрозою Україні та кожному громадянину, про що варто не забувати у феєричному карнавалі, в який команда Зе намагається перетворити виборчу кампанію", - додали у штабі.

Борди із зображенням Путіна є офіційним рекламним продуктом, сплаченим із виборчого фонду кандидата в Президенти України...

Опубликовано Порошенко2019 Вторник, 9 апреля 2019 г.

До того ж у Порошенка наголосили, що завданням рекламного сюжету є нагадування країні, що в умовах зовнішніх викликів, які існують, потрібен "сильний президент та Верховний головнокомандувач, фаховий, добре освічений і досвідчений дипломат, вправний переговорник із високим міжнародним авторитетом".

"Бо завдання глави держави - не розсмішити Путіна, як у планах нашого опонента. І не стати перед ним на коліна, а сміливо дивитися йому в очі і твердо захищати країну, національні інтереси та безпеку людей", - зазначили у передвиборчому штабі.

Окремо у штабі Порошенка запевнили, що сюжет борду не означає, ніби в його команді вважають Зеленського агентом Путіна.

"Категорично ні. Але ми твердо переконані, що Путін мріє про слабкого, непідготовленого президента, що дозволить Кремлю взяти Україну під контроль. Урешті-решт, сам Путін сказав, що його влаштує будь-хто на посаді президента України, крім Порошенка. Але буде так, як вирішить український народ", - резюмували у штабі.

Нагадаємо, раніше в Україні з'явилися агітаційні бігборди Порошенка з зображенням Путіна. У Мережі обурені такою рекламою. Зокрема, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко написав, що це небезпечно для країни і такою рекламою і газетами "країну свідомо розколюють навпіл". "Також це пряма й безпідставна образа і зневага на адресу 85% людей, які в першому турі віддали голоси за інших кандидатів", - зазначив Гриценко.

Як повідомлялося, 31 березня в Україні відбувся перший тур виборів президента України. Через тиждень ЦВК офіційно оголосила результати голосування. Згідно з результатами підрахунку 100% бюлетенів, до другого туру проходять Володимир Зеленський (30,24%) і Петро Порошенко (15,95%). Тимошенко посіла третє місце з результатом в 13,4%. Єдиним регіоном, де вона здобула перемогу, стала Івано-Франківська область. Порошенко переміг у Львівській і Тернопільській областях, Юрій Бойко - у Луганській та Донецькій областях, а Зеленський - у решті.

Зеленський закликав свого опонента провести дебати на НСК "Олімпійський" у Києві. Порошенко на його виклик погодився. У МВС вже заявили про готовність забезпечити порядок на головній спортивній арені столиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції