Путін пригрозив Україні новою зброєю і "санітарною зоною": головні заяви кремлівського диктатора

Путін пригрозив Україні новою зброєю і "санітарною зоною": головні заяви кремлівського диктатора

Путін зробив низку погроз у бік України та Заходу / Фото: Associated Press

Диктатор заявив, що "ключ до вирішення українського конфлікту" перебуває у Заходу, який повинен припинити допомагати Україні захищатися.

Кремлівський диктатор Володимир Путін пригрозив застосуванням зарядів зі збідненим ураном в Україні і заявив, що країни Заходу повинні припинити допомагати Україні захищатися від російських агресорів.

Про це він заявив під час спілкування з російськими пропагандистами.

Путін натякнув Заходу на третю світову

Диктатор заявив, що "ключ до вирішення українського конфлікту" перебуває у Заходу, який повинен припинити допомагати Україні захищатися. Він висловив упевненість, що Україна сама захоче переговорів, якщо Захід припинить постачання зброї.

Також Путін заявив, що "США вдають, що не бояться ескалації конфлікту в Україні, але здорові люди там явно не хочуть вести справу до третьої світової. В разі третьої світової війни переможців не буде, зокрема, не переможе Америка".

РФ погрожує виходом із "зернової угоди"

Крім того, диктатор сказав, що Росія розмірковує над виходом із "зернової угоди", бо Україна нібито використовує зернові коридори для запуску морських безпілотників.

Путін заявив, що передані Україні бронемашини Bradley та танки Leopard нібито "прекрасно горять", як він і передбачав.

Також він вчергове заявив, що Україна виникла тільки 1922 року, а тепер зносить памʼятники своєму засновнику Леніну.

"Санітарна зона" на території України

Російський диктатор Володимир Путін пригрозив створенням так званої "санітарної зони" на території України, якщо по території Росії триватимуть "прильоти".

Диктатор звинуватив Україну в підриві Каховської ГЕС, бо, за його словами, Росія не була зацікавлена в наслідках цієї аварії. Він заявив, що внаслідок підриву вдалося зірвати український наступ, але краще б він відбувся, аніж наслідки, які сталися після руйнування ГЕС.

Перехід "червоних ліній"

Путін заявив, що Росія розпочала агресію проти України через перехід "червоних ліній". Також він заявив, що Росія буде й надалі завдавати вибіркових ударів по обʼєктах в Україні, а не, "як ці придурки".

"Удари по всій енергосистемі України, знищення штаб-квартири головного розвідуправління України – це також відповідь на перехід червоних ліній", - заявив Путін.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що голова європейської дипломатії Жозеп Боррель вважає, що російський диктатор Володимир Путін не погодиться на мирні переговори з Україною до проведення виборів президента США.

Крім того, ми раніше інформували, що російський диктатор Володимир Путін відповів, чи буде російська армія знову наступати на Київ.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація