Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін розповів, як окупував Крим і рятував Януковича

Подробиці операції він виклав у фільмі "Шлях на Батьківщину".

Президент Росії Володимир Путін зізнався, що у лютому минулого року він дав доручення провести спецоперацію по анексії Криму і приклав руку до втечі позбавленого звання президента України Віктора Януковича.

Подробиці операції він виклав у фільмі "Шлях на Батьківщину", який "скоро" вийде в ефірі телеканалу "Росія 1", повідомляє "Інтерфакс".

В анонсі фільму Путін розповів, що в ніч на 23 лютого 2014 року він провів нараду з керівниками спецслужб і міністерства оборони, на якому "поставив перед ними завдання врятувати життя президента України". На його думку, Януковича "просто знищили б".

Путін запевнив, що російські спецслужби готові були "дістати" Віктора Януковича "прямо з Донецька, по суші, з моря та з повітря". Для порятунку президента України силовики хотіли використовувати великокаліберні кулемети, "щоб довго не розмовляти", - розповів Путін.

"Ми закінчили близько семи годин ранку. І, прощаючись, я всім колегам сказав: ми змушені почати роботу щодо повернення Криму до складу Росії", - сказав Володимир Путін.

Нагадаємо, Путін раніше заявляв, що Росія не нападала на Крим.

Залиште свій коментар

Вибір редакції