Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін у монастирі пообіцяв Медведчуку провести перші переговори з ватажками "ДНР" і "ЛНР"

Розмова нібито стосуватиметься обміну заручниками.

Президент РФ Володимир Путін пообіцяв, що проведе переговори з керівництвом бойовиків "ДНР" та "ЛНР" з приводу пропозиції про обмін заручниками, з якою виступив його кум та глава так званого громадського руху «Український вибір - право народу» Віктор Медведчук.

Про це повідомляє РБК, зазначаючи, що раніше офіційно про прямі переговори Путіна з ватажками терористів не повідомлялося.

Зустріч Медведчука і Путіна відбулася в підмосковній Істрі під час відвідин президентом Росії Ново-Єрусалимського чоловічого монастиря. Також там були присутні прем'єр РФ Дмитро Медведєв та очільник РПЦ Кирило.

«Я зроблю все, що від мене залежить, переговорю з керівництвом і Донецької республіки, і Луганської республіки. Сподіваюся, те, що ви пропонували, буде реалізовано, і якомога швидше», - сказав Путін у відповідь на пропозицію Медведчука.

Улітку ЗМІ стало відомо про зустріч Медведчука з Путіним під час візиту останнього до окупованого Криму. Вони говорили про українську політику, Мінські угоди та обмін полоненими.

Залиште свій коментар

Вибір редакції