Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін відповідальний за жертви в Україні. Про що говорив Порошенко на симпозіумі НАТО

За словами глави держави, без України Росія буде звичайною державою.

Росія зруйнувала поствоєнну систему безпеки і НАТО залишається єдиним дієвим механізмом захисту, в цьому переконаний президент України Петро Порошенко.

"Чи можете ви собі уявити, що майже три тисячі українських солдатів було вбито? Понад десять тисяч цивільних було вбито. Хто відповідальний за ці невинні жертви? Путін", - сказав Порошенко під час участі у рамках симпозіуму "НАТО залучає".

За словами президента, наявна поствоєнна безпекова система, яка базувалася на Раді безпеки ООН та одностайному ухваленні рішення постійними членами була зруйнована.

"Коли один з членів Ради безпеки ООН є агресором, то цей механізм більше не працює, він повністю зруйнований. Практика демонструє, що лише один механізм дієвий – це НАТО. Не існує жодного іншого механізму. І країна, яка не хоче нікого атакувати, а хоче лише захистити свій суверенітет, незалежність та цілісність, хоче співпрацювати і бути членом НАТО", - сказав президент.

Своєю чергою, глава держави нагадав, що останні чотири роки тисячі українських солдат зі зброєю в руках захищають себе і суверенність України.

"Чому це так важливо для Путіна? Дуже просто. З Україною Путін трансформує Росію в імперію. Без України Росія буде звичайною державою", - повідомив Порошенко.

Нагадаємо, однією з провідних тем зустрічі президента України Петра Порошенка з президентом Франції Еммануелем Макроном у рамках саміту була консолідація міжнародних зусиль та посилення тиску на РФ заради невідкладного звільнення всіх українських політв’язнів, зокрема Олега Сенцова, Романа Сущенка та Володимира Балуха.

Вибір редакції