Путін відповів на пропозицію Зеленського обговорити "Північний потік-2" на "Нормандії"

Путін відповів на пропозицію Зеленського обговорити "Північний потік-2" на "Нормандії"

Фото: Офіс президента України

Обговорити російський газопровід "нормандською четвіркою" запропонував Володимир Зеленський.

Президент Росії Володимир Путін виключив можливість обговорення російського проєкту "Північного потоку-2" в межах "нормандського формату", що раніше запропонував президент України Володимир Зеленський.

Про це глава Кремля заявив в інтерв’ю російським пропагандистським ЗМІ.

Президент країни-агресора Володимир Путін вважає, що "нормандський формат" є політичним майданчиком і обговорювати там комерційні проєкти, як "Північний потік-2", неможливо.

"Нормандський формат або інші подібні формати - це політичні майданчики для обговорення ситуації в Україні. Це не має нічого спільного з такими комерційними проєктами як "Північний потік"," Північний потік-2" або транзит газу через Україну", - заявив Путін.

Водночас глава Кремля переконує, що Росія не припинятиме транзит газу через Україну і дотримуватиметься своїх зобовʼязань і контракту навіть після запуску проєкту, який будується в обхід України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський заявив, що будівництво російського проєкту "Північний потік-2" є зброєю не тільки проти України, але і проти всієї Європи у подальшому.

Як повідомлялося, США і Німеччина вивчають можливості зміцнення енергетичного сектора України на тлі завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

"Право на владу": Вітренко назвав "Північний потік-2" символом корупції Заходу

"Право на владу": Вітренко назвав "Північний потік-2" символом корупції Заходу

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Зустріч "нормандської четвірки"
Наступна публікація