Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін вирішив повернути Крим, щоб "не кидати людей під каток націоналістів" і зізнався про спецоперації РФ

Російський президент розповів деталі операції щодо евакуації Віктора Януковича.

Путін зізнався, що анексія Криму була спланованою спецоперацією Росії, - готується в сюжеті ТСН.19:30.

Захоплення півострова почали готувати в ніч на 23-го лютого 2014-го року після наради Путіна з силовиками, яка проходила в Кремлі до ранку.

Як Росія прибрала до рук український Крим, він розповів в інтерв'ю одному з своїх пропагандистських телеканалів. Там підготували фільм про "історичне повернення".

Таким чином, за рік путінські версії кримських подій змінилися кардинально. Спочатку він наполягав на виключно версії про місцевих активістів - прихильників Росії. Потім розповів, що "зелені чоловічки" - таки російські солдати, які не кинули кримчан. І ось нарешті - розроблена заздалегідь операція.

Сьогодні ТАСС повідомив про те, що президент РФ Володимир Путін прийняв рішення повернути Крим до складу Росії, тому що не міг кинути людей "під каток націоналістів". Що стосується операції з евакуації Віктора Януковича, то за словами президента, "російські служби радіоспостереження, по суті, почали вести його кортеж" і кожного разу, коли він виходив на зв'язок по телефону, фіксували його розташування.

Нагадаємо, Путін раніше заявляв, що Росія не нападала на Крим.

ВідеоПутін розповів, що анексія Криму була чітко спланованою операцією

Залиште свій коментар

Вибір редакції