Путін включив прибережні води окупованого Криму до вільної економічної зони – ЗМІ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Держдума прийняла закон 21 червня 2017 року.

Президент Росії Володимир Путін підписав федеральний закон "про включення внутрішніх морських вод і територіального моря РФ" уздовж прибережної лінії окупованого Криму до складу так званої "вільної економічної зони регіону".

Про це повідомляє Інтерфакс із посиланням на російські ЗМІ.

"Новий закон розміщений в суботу на офіційному порталі правової інформації. В жовтні 2016 року уряд Росії схвалив проект змін до закону, що розширює кримську вільну економічну зону. Держдума прийняла закон 21 червня 2017 року, Рада Федерації РФ схвалила документ 27 червня", - йдеться в повідомленні.

Таким чином уряд РФ передбачав, що включення вод поблизу окупованого Криму до складу "вільної економічної зони сприятиме збільшенню кількості осіб, які бажають отримати статус учасника вільної економічної зони, і залученню додаткових інвестицій в економіку регіону". 

ВідеоПодовжені санкції Євросоюзу проти Росії набули чинності

Раніше повідомлялося, що Євросоюз продовжив економічні санкції проти Росії на півроку. Президент Європейської ради Дональд Туск запевняв, що санкції проти РФ подовжать принаймні на подальші шість місяців. 

США, своєю чергою, санкційний список розширили. Вони наклали обмежувальні заходи ще на 38 росіян та російські організації через вторгнення РФ в Україну. Так, у числі організацій, які потрапили під санкції, опинилася російська приватна військова компанія "Вагнер" та фірми бізнесмена Євгена Пригожина, який є шеф-кухарем уряду РФ, зокрема президента Росії Володимира Путіна. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції