Путін заступився за Лукашенка і Януковича через те, що "їх мало не вбили"

Дата публікації
Перегляди
918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Путін заступився за Лукашенка і Януковича через те, що "їх мало не вбили"

Фото: Associated Press

Очільник Кремля заявив, що нікому немає діла до "кричущих дій", які нібито вчинялися стосовно невизнаних Заходом президентів Лукашенка і Мадуро та експрезидента-втікача Януковича.

Президент Росії Володимир Путін виступив на підтримку експрезидента-втікача Віктора Януковича, прирівнявши його до невизнаних Заходом президентів Ніколаса Мадуро і Олександра Лукашенка, та заявив, що "спроби держпереворотів" проти них ігнорувати не можна.

Про це Путін заявив під час щорічного послання до Федеральних зборів 21 квітня.

"У світі, на жаль, схоже, вже всі звикли до практики політично мотивованих незаконних санкцій в економіці, до грубих спроб одних силою нав'язати свою волю іншим. Але сьогодні подібна практика перероджується в щось набагато більш небезпечне.

Маю на увазі стали нещодавно відомими факти прямої спроби організації в Білорусі державного перевороту і вбивства президента цієї країни", - заявив Путін, коментуючи нещодавнє затримання ФСБ РФ двох чоловіків, які нібито готували державний переворот у Білорусі. Водночас жодних підтверджень цьому немає. 

За словами Путіна, "таких кричущих дій ніхто просто як би і не помічає".

"Всі вдають, що взагалі нічого не відбувається. Можна як завгодно ставитися, наприклад, до президента України Януковича або до Мадуро в Венесуелі. Можна як завгодно ставитися до Януковича, якого теж мало не вбили і відсторонили від влади за допомогою збройного перевороту. Можна мати будь-яку точку зору з приводу політики президента Білорусі Лукашенка. Але практика організації держпереворотів, планів політичних вбивств, зокрема і вищих посадових осіб — це вже занадто. Всі межі перейшли вже", - обурився Путін. 

Президент Росії заявив, що про ситуацію в Білорусі ніхто не думає і порівняв її з Україною, слідуючи наративам прихильників Януковича про нібито "держпереворот" на Майдані.

"А що було б, якби спроба держперевороту в Білорусі була реально зроблена? До цього ж все і велося. Скільки б людей постраждало? Як складалася б взагалі доля Білорусі? Про це ніхто не думає. Так, як ніхто не думав про долю України, коли державний переворот здійснювався в цій країні", - сказав Путін.

 

Новини світу: як минув виступ Путіна з посланням до Федеральних зборів і що він сказав про Донбас

Новини світу: як минув виступ Путіна з посланням до Федеральних зборів і що він сказав про Донбас

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
918
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація