Путін заявив про взаємні зусилля РФ і США у врегулюванні конфліктів

У ході переговорів сторони планують обговорити ситуацію в Сирії, в Україні, а також питання двосторонніх відносин.

Президент Росії Володимир Путін на зустрічі з держсекретарем США Джоном Керрі, що відбувається в Кремлі, відзначив взаємні зусилля двох країн у врегулюванні конфліктів.

Про це пишуть РИА Новости.

Путін також висловив сподівання, що про результати консультацій у Москві доповідатимуть американському лідеру Бараку Обамі.

"Остання наша розмова з президентом Обамою переконує мене в тому, що ми дійсно щиро прагнемо не тільки до самого процесу співробітництва, його налагодження, але і досягнення результатів", —зазначив він.

"Сподіваюся, що в ході сьогоднішніх наших консультацій ви зможете йому доповісти, і прошу передати йому найкращі побажання, про те, що ми просунулися в обговоренні та вирішенні питань, заради яких збиралися", — додав глава російської держави.

У ході переговорів сторони планують обговорити ситуацію в Сирії, в Україні, а також питання двосторонніх відносин.

Нагадаємо, що за словами держсекретаря, США впевнені, що відносини з Росією досягли тієї фази, коли "можна дійсно зробити дуже багато, що піде на користь світу" не тільки в Сирії і в Україні, але й в "інших потенційних областях", де можливий прогрес.

Керрі відвідував Москву наприкінці березня. Тоді на зустрічі з російським президентом Володимиром Путіним і главою МЗС Росії Сергієм Лавровим обговорювалися питання конфлікту на Україні, Сирії і доля української льотчиці Надії Савченко.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: