Путін звернувся з цинічною заявою до жителів окупованих територій Донбасу

Путін звернувся з цинічною заявою до жителів окупованих територій Донбасу

Президент Росії Володимир Путін / Фото: ТСН.ua

Диктатор цинічно зазначив, що Росія "обов'язково поверне мир на Донбас". Хоча насправді саме РФ принесла туди війну.

Президент Росії Володимир Путін привітав жителів захоплених територій Донеччини та Луганщини із 10-річчям "утворення республік", а насправді – з десятим роком окупації.

Про це повідомляють російські засоби масової пропаганди.

У своєму "вітанні" жителів окупованих територій Донеччини Путін узявся повторювати фейкові наративи про "довгі вісім років в умовах блокади", "обстріли та провокації неонацистів", а також вкотре озвучив брехню про те, що місцеві жителі "висловили непохитну волю: бути разом зі своєю батьківщиною – Росією".

"Разом ми обов'язково досягнемо успіху, повернемо мир на донецьку землю, вирішимо найскладніші завдання. Сьогодні це повноправний суб'єкт РФ, там реалізуються потрібні програми", – цинічно заявив диктатор.

У зверненні до жителів окупованої Луганщини очільник Кремля заявив, що попри агресивні дії уявних "неонацистів", люди "не зрадили своїх предків" та зберегли "священний зв'язок поколінь". Путін також збрехав, що люди "підтримали" створення "ЛНР" 11 травня 2014 року, тоді як у вересні 2022 року нібито висловили свою волю бути разом з Росією.

Нагадаємо, під час своєї "інавгурації" 8 травня Путін у промові вихваляв учасників "СВО" і дякував мешканцям так званих історичних земель – вочевидь, маючи на увазі окуповані території України, де люди "голосували" під дулами автоматів.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація