Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путін звинуватив США у витраті мільярдів доларів на "державний переворот в Україні"

Політик заявив, що не розуміє, чому його країну карають санкціями.

Санкції проти РФ були запроваджені США необґрунтовано. Про це заявив в інтерв’ю одному з американських телеканалів президент Росії Володимир Путін.

Він зауважив американській журналістці, що "не ми ж записали вас у вороги", а Сполучені Штати запровадили антиросійські санкції. На запитання про те, чи знає він, чому вони з’явилися, Путін відповів: "Ні, я не знаю". І одразу ж задав зустрічне питання про Україну.

"Я можу тоді вам інше питання задати: а навіщо ви сприяли державному перевороту в Україні? Ну, навіщо ви це зробили? Ви прямо, публічно визнали, що витратили на це мільярди доларів. Публічно ж ваші офіційні особи про це сказали. Навіщо підтримувати держпереворот, озброєну боротьбу на території інших країн? Навіщо ви поставили ракетні системи уздовж наших кордонів?", - сказав Путін.

ВідеоПутін сподівається подружитися із Заходом з допомогою ядерного кийка

Президент РФ напередодні зробив анонс свого чергового президентського терміну. Головним конкурентом чи то ворогом назвав США, погрожував атомними бомбами і ракетами за допомогою дешевої графіки російських ноу-хау. США у відповідь подовжили санкції проти Росії ще на рік.

Путін сподівається подружитися із Заходом з допомогою ядерного кийка

Залиште свій коментар

Вибір редакції