Путіна, напевно, запросять на наступний саміт G7 - Трамп

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На саміт, який відбудеться у США, хочуть запросити РФ.

Президент США Дональд Трамп заявив, що президента Росії Володимира Путіна "напевно, запросять" на наступну зустріч "Великої сімки" (G7) як гостя.

Про це повідомляє Bloomberg

Зазначається, що наступний саміт "Великої сімки" відбуватиметься у США 2020 року. Тому Трамп як лідер держави, що приймає саміт, може запрошувати на нього лідерів як гостей за власним бажанням. Однак Трамп не може запросити російського лідера як учасника.

За словами американського президента, запрошення російського лідера Володимира Путіна як гостя на наступний саміт G7 "безумовно, можливе".

Як повідомлялося, президент США Дональд Трамп висловив думку, що РФ повинна бути представлена серед найвпливовіших країн світу.  Ця заява пролунала напередодні чергового саміту лідерів Франції, Німеччини, Великої Британії, Італії, Канади, США та Японії, котрий має відбутися 24-26 серпня у Франції. Також повідомлялося, що американський та французький лідери домовилися запросити РФ на саміт 2020 року. Натомість ексдержавний секретар Сполучених Штатів Рекс Тіллерсон запевнив, що РФ не повернеться до G7 доки не припинить агресію проти України і не відновить її суверенітет.

Відео Велика Британія та Німеччина виступили проти негайного повернення РФ до G7

Повернути окупований Крим Україні, припинити бойові дії на Донбасі та звільнити українських політв'язнів - лише за таких умов, на думку президента Зеленського, було би можливим повернення Росії до "Великої сімки". Напередодні проти приєднання Москви до саміту країн із найрозвиненішими економіками світу виступили Німеччина та Британія.  

Велика Британія та Німеччина виступили проти негайного повернення РФ до G7

Залиште свій коментар

Вибір редакції