Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путіна не запросили до Польщі на заходи, присвячені початку Другої світової війни

Святкування має сучасний характер.

Російського президента Володимира Путіна не запросили до Польщі на урочисті заходи, присвячені 80-річчю початку Другої світової війни, повідомив "Польському радіо" речник Анджея Дуди Блажей Спихальський.

"Серед запрошених країн Росії немає. Ключ до запрошень на святкування ювілею не був історичним. Запрошення мають сучасний, а не історичний характер", - сказав він.

Участь в урочистих заходах візьмуть члени Євросоюзу, НАТО і країн Східного партнерства: Білорусь, Молдова, Україна, Вірменія, Азербайджан, Грузія, окрім Росії.

Як зазначалося раніше, Польща виступила за розширення санкцій проти Росії за її агресивні дії щодо України у Керченській протоці і готова просувати цю ідею в Європейському Союзі і на всіх міжнародних майданчиках. Польща також готова відмовитися від російського газу, адже закупатиме паливо у США і Катару.

Нагадаємо, 1 вересня 1939 року почалася Друга світова війна: Німеччина атакувала польський кордон із заходу, а Радянський Союз 17 вересня того ж року - зі сходу.

ВідеоУкраїні передали викрадену німцями на початку Другої світової війни грамоту

Документ початку 18 століття про призначення київського митрополита зберігали в ризниці Софії Київської, а потім у центральній бібліотеці Вернадського. Під час окупації Києва в 1941 році пам‘ятку вкрали і вивезли в Німеччину.   

Україні передали викрадену німцями на початку Другої світової війни грамоту

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції