Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Путінський радник Сурков здійснив паломництво до Греції, незважаючи на санкції ЄС

У Кремлі заперечують поїздку.

Старший помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков здійснив паломництво в одне з найсвятіших місць Греції у травні, незважаючи на перебування під санкціями ЄС, які були введені після російської анексії Криму.

Про це пише Time. 

Три джерела незалежно один від одного підтвердили, що Владислав Сурков, близький соратник Путіна, подорожував на святу гору Афон, місце паломництва для православних християн, приблизно у той же час, що й президент Росії. Путін побував там 28 травня разом зі свитою російських священиків, державних службовців тощо. 

У Кремлі відхрестилися від візиту Суркова, і запевнили, що інформація не відповідає дійсності. 

Суркову був заборонений в'їзд як до США, так і до ЄС з 2014 року. Як член ЄС Греція юридично зобов'язана допомогти забезпечити дотримання цих санкцій. 

Присутність Суркова на Афоні - це не просто порушення санкцій. Олександр Дугін, один з улюблених ідеологів Кремля, який був серед найближчого оточення Путіна на Афоні в травні і підтвердив, що Сурков теж там був, заявив, що той факт, що навіть такі світські циніки, як Сурков, приєдналися до делегації, показує, що православний світогляд вже поширився глибше крізь шари політичної еліти.

Нагадаємо, раніше Сурков заявив, що ватажки "ДНР" і "ЛНР" працюватимуть до 2018 року.

Прокремлівський експерт розповів, що Сурков недвозначно сформулював таку позицію: "Захарченко і Плотницький отримали свій мандат "глав республік" на прямих всенародних виборах. Термін їхніх повноважень закінчується лише в 2018 році. До закінчення цього строку вони точно працюватимуть. Ба більше, згідно з даними соціологічних опитувань, чинні "глави" "ДНР" і "ЛНР" очевидно можуть поставити питання про переобрання на другий термін".

ВідеоПісля кожного приїзду Суркова бойовики посилюють обстріли – Айвазовська

Залиште свій коментар

Вибір редакції