Пєсков не зміг відповісти журналісту ТСН про кількість загиблих росіян на Донбасі

Речник Путіна почав викручуватися.

Прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков не зміг відповість прямо на питання про те, скільки громадян Росії загинуло на Донбасі незалежно від їхнього юридичного статусу

Він почав викручуватися і заявив, що він не розуміє, що має на увазі журналіст ТСН Роман Цимбалюк в ефірі програми "Право знати", коли говорить про російський окупаційний контингент.

"На Донбасі не було і немає російських військ. Чи були на Донбасі громадяни Росії? Були. Чи є вони там? Є. Ви знаєте, про величезну кількість росіян, які мають глибокі почуття солідарності з тими, хто живе на Донбасі. Ви знаєте, про їхні настрої - страх, перед тими, хто їм реально загрожує з боку України, з боку ВСУ і націоналістичних загонів. Твердий намір цих людей боротися за своє життя і відстоювати свою безпеку. Я кажу про жителів Донбасу, які є жителями України, яких сама Україна відторгнула. Україна не опалює Донбас, не постачає туди електроенергію, не платить пенсії", - заявив Пєсков.

Цимбалюк зазначив, що відповідальність за окуповану територію несе країна-окупант – РФ.

"Ви ж прекрасно знаєте, хто керує окупованою частиною Донбасу. Ви маєте повний контроль над цією захопленою територією", - заявив журналіст.

"Я не можу точно відповісти на ваше питання (стосовно кількість загиблих росіян на Донбасі – ред.). Тому що регулярних військ не було і немає. У Сирії ми поіменно знаємо імена загиблих героїв, бо РФ відправила туди військовий контингент. Я не можу назвати імена тих людей, які загинули, допомагаючи жителям Донбасу в цієї нелюдській війні", - додав Пєсков.

Ми зацікавлені в єдиній і стабільній Україні. Єдине в чому ми не зацікавлені, що в Україні розумом людей там рулили націоналістично налаштовані елементи",- додав Пєсков.

Раніше повідомлялося, що Володимир Путін заявив, що ніколи не заперечував, що на Донбасі є росіяни.

"Ми ніколи не говорили, що там (на Донбасі – Ред.) немає людей, які займаються там вирішенням певних питань, в тому числі і у військовій сфері. Але це не означає, що там присутні регулярні війська. Відчуйте різницю...", - підкреслив глава РФ. 

Мене запросили на програму "Право знати" за участю прес-секретаря президента Росії Дмитром Пєсковим.Хотів з'ясуй...

Опубліковано Романом Цимбалюком 27 березня 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: