Пєсков підтвердив, що посол РФ зустрічався із командою Трампа під час виборчих перегонів - ЗМІ

Дата публікації
Пєсков підтвердив, що посол РФ зустрічався із командою Трампа під час виборчих перегонів - ЗМІ

Getty Images

Він переконує, що, ймовірно, Кисляк проводив зустрічі і з представниками Гілларі Клінтон. 

Прес-секретар російського президента Володимира Путіна Дмитро Пєсков підтвердив, що посол Росії в США Сергій Кисляк зустрічався із соратниками Трампа під час президентської кампанії.

Про це пише Daily Mail із посиланням на CNN.

Пєсков зізнався, що Кисляк зустрічався із екс-радником Білого дому з питань безпеки Майклом Флінном, який був змушений піти у відставку після спілкування із російським послом.

"Він говорив про двосторонні відносини. Він говорив про те, що відбувається в Сполучених Штатах, тому у нас є більш глибоке розуміння в Москві", – зауважив Пєсков.

"Це те, що виконується кожним послом Росії за кордоном, кожним послом Сполучених Штатів, в тому числі в Москві", – зазначив Пєсков.

"Бо, чим більше посол розмовляє з людьми в своїй країні проживання, тим краще робота, яку він виконує", – переконаний спікер Путіна.

Прес-секретар додав, що, ймовірно, Кисляк також проводив зустрічі з людьми кандидата від демократів Гілларі Клінтон. Мовляв, це його робота.

"Якщо ви подивитеся на деяких людей, пов'язаних з Гілларі Клінтон, то під час її кампанії ви, ймовірно, бачили, що у неї було багато зустрічей такого роду", - прокоментував Пєсков питання про зустрічі Клінтон із російським дипломатом.

Щоправда, не було ніяких зустрічей посла з приводу виборчих процесів. Пєсков уточнив, що Кисляк зустрічався з людьми, "які консультують Гілларі або консультують людей, які працюють на Гілларі".

Нагадаємо, що Кисляк став найнебезпечнішим дипломатом Вашингтона: один високопоставлений чиновник Трампа вже у відставці, інший – в скрутному становищі через розмови з російським посломПерший радник Трампа з національної безпеки Майкл Флінн пішов у відставку минулого місяця, після того, як він надав неточні відомості чиновників Білого дому – в тому числі віце-президента Майку Пенсу – і ФБР про свої контакти з Кисляком в грудні. А генпрокурор Джефф Сешнс взяв самовідвід від розслідування російських хакерських атак та іншого втручання на президентських виборах 2016 року від імені Трампа, після звинувачень у тому, що він не повідомив про зустрічі з російським послом в липні і вересні минулого року, коли був радником кампанії Трампа.

Нагадаємо, що екс-радник президента США Дональда Трампа Майкл Флінн, як з'ясувалося, мав іншу, невідому раніше зустріч з послом Росії в США Сергієм Кисляком.

Ця зустріч відбулася в період підготовки кабінетом Обами нових санкцій проти РФ, - пише The Washington Post.

За інформацією видання, на ній також був присутній чоловік Іванки Трамп – Джаред Кушнер. "Джаред Кушнер, зять Трампа, а нині його старший радник, разом з Флінном взяв участь у зустрічі в Trump Tower з російським послом Сергієм Кисляком. Але серед близького оточення Трампа, саме Флінн, який, здається, був головним співрозмовником з російським представником", - повідомили виданню джерела з адміністрації.

Зять та старший радник Трампа брав участь у закритій зустрічі з російським послом

Зять та старший радник Трампа брав участь у закритій зустрічі з російським послом

Наступна публікація