Рабінович відмовився від участі у виборах президента через релігію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Політик запевнив, що очолить партійний список на виборах у Раду.

Народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабінович відмовився висувати свою кандидатуру на посаду президента України на майбутніх виборах.

Про це заявив політик під час брифінгу.

"Вчора погоджувальна рада нашого блоку висунула мою кандидатуру як єдиного кандидата на президентські вибори", – розповів він.

За словами Рабіновича, він зміг би вирішити "проблему війни і миру" і вивести країну з економічної кризи.

"Але є ще одна річ. Сьогодні розкол у серцях людей пройшов і по православ'ю – і президент обов'язково повинен бути арбітром і в цих питаннях. Я довго думав цієї ночі - і мені здається, що я, людина, що сповідує іудаїзм, не можу і не маю морального права бути суддею в питаннях православ'я, що є безумовною обов'язком майбутнього президента", – пояснив політик.

У зв’язку з цим Рабінович вирішив зняти свою кандидатуру на президентських виборах.

"Я не буду балотуватися на пост президента. І звернуся сьогодні до нашої ради, щоб негайно була висунута кандидатура. Я хочу, щоб всі мене по-людськи просто зрозуміли", – наголосив він.

Водночас Рабінович пообіцяв очолити партійний список на парламентських виборах.

Нагадаємо, раніше лідер проросійського руху "Український вибір" Віктор Медведчук очолив політраду партії "За життя", лідером якої є народний депутат Вадим Рабінович. Медведчук є кумом президента Росії Володимира Путіна і повторює багато його ідей - виступає за федералізацію України та зближення з Москвою, не вважає Росію агресором і прагне скасування антиросійських санцій. Після перемовин Путіна і президента США Дональда Трампа у Гельсінкі Медведчук вирішив балотуватися до Верховної Ради, щоб там просувати зміни до Конституції щодо статусу Донбасу, писали ЗМІ.

9 листопада "Опоблок" і "За життя" створили спільну платформу.

Залиште свій коментар

Вибір редакції