Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рабінович заявив, що має плівки з доказами злочинів керівництва НБУ

Депутат пообіцяв передати плівки правоохоронцям.

Народний депутат та один з організаторів протестів під Національним банком України Вадим Рабінович заявляє, що отримав 95 годин записів телефонних розмов голови НБУ Валерії Гонтарєвої та її помічників.

"З цих розмов видно, що голова Нацбанку та її помічники вкрали у країни мільярди, просто розмовляли телефоном і ділили гривню, знижували її та піднімали для себе", - сказав він в ефірі ток-шоу "Право на владу".

За словами Рабіновича, ці записи йому "передали патріоти України, яких ми називати не будемо, бо ми знаємо, що із ними завтра буде".

Політик зазначив, що у п'ятницю, 18 листопада, ці записи будуть передані до Національного антикорупційного бюро України та Генпрокуратури.

Нагадаємо, 15 листопада під будівлями НБУ і уряду відбулися акції протесту. На мітинги у центрі Києва зібралися переважно пенсіонери та молодь. На запитання кореспондента щодо мети акції реагували агресивно, а деякі не знали, навіщо прийшли. Переважно люди заявляли, що хочуть повернути гроші, однак не називали банк, у якому нібито мали депозит. Також частина заявила, що вимагає відставки глави НБУ Валерії Гонтаревої.  

Відео Рабінович пообіцяв передати правоохоронцям плівки з доказами злочинів керівництва НБУ

Залиште свій коментар

Вибір редакції