Рада дозволила допуск в Україну військових підрозділів з країн ЄС та НАТО

Дата публікації
Перегляди
64к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада дозволила допуск в Україну військових підрозділів з країн ЄС та НАТО

В Україні дозволили проводити багатонаціональні військові навчання / Фото: УНІАН

В Україні проведуть багатонаціональні військові навчання. 

Верховна Рада України схвалила проект закону "Про схвалення рішення Президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України у 2014 році для участі у багатонаціональних навчаннях".

За відповідне рішення проголосували 235 народних депутатів з 291, зареєстрованих у сесійній залі.

"Рішення президента України про допуск підрозділів збройних сил інших держав на територію України в 2014 році для участі в українсько-польських навчаннях авіаційних підрозділів на рівні ескадрилей, українсько-польських навчаннях підрозділів військової поліції "Правопорядок-2014", українсько-американських навчаннях "Репід Трайдент-2014", українсько-польських навчаннях авіаційних підрозділів "Безпечне небо-2014", українсько-американських навчаннях "Сі Бриз-2014", багатонаціональних навчаннях "Світла лавина-2014", багатонаціональних навчаннях гірсько-піхотних підрозділів "Карпати-2014", українсько-молдовсько-румунських навчаннях механізованих підрозділів "Південь-2014" схвалити", - йдеться у документі.


Як повідомили доповідачі перед голосуванням, багатонаціональні навчання триватимуть з травня до листопада, загалом їх буде 8. У навчаннях братимуть участь близько 5 тисяч військовослужбовців.

Даним законом пропонується встановити чисельність учасників навчань з української сторони у 2,5 тис. людей і таку ж кількість - від інших держав-партнерів, повідомив на пленарному засіданні перед голосуванням в.о. міністра оборони Михайло Коваль.

Навчання проходитимуть на півдні України - на Миколаївщині, в акваторії Чорного моря, а також на заході України та на 5 аеродромах. У навчаннях братимуть участь також представники ВМС ЗС України.

Як повідомлялося раніше, на Харківщині проведуть масштабні військові навчання.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
64к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація