Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Інавгурація Зеленського. У Раді спорудили спецпідвищення, а його батьків посадять біля Кравчука

Загалом було проведено три репетиції.

У залі засідань Верховної Ради України не вносили суттєвих змін в церемонію інавгурації Володимира Зеленського. Як повідомив в ефірі "ТСН.Ранок" розпорядник інавгурації президента Петро Боднар, протокол не вимагає змін.

"Звучать фанфари. Спікер оголошує - зустрічайте президента. Він заходить і йде прямо до трибуни, а потім займає місце за трибуною", - розповів Боднар.

Суфлер для Зеленського не встановлювали, але саму трибуну вдосконалили для зручності. Оскільки трибуна сама по суті дуже масивна, була встановлена спеціальне підвищення, враховуючи особисті людські антропологічні розміри.

Головні реліквії - Пересопницьке євангеліє і Конституцію України - до останнього триматимуть у сховку. Сам процес інавгурації вже провели репетицію двічі із дублерами, а напередодні ввечері - з головними дійовими особами. Промахи інавгурацій попередніх президентів враховані. Загалом у сесійній залі має вміститися десь тисяча людей. Почесні гості сидітимуть у правій ложі, де встановлені іменні таблички. Дружина і батьки Зеленського сидітимуть біля першого президента незалежної України - Леоніда Кравчука.

Після трьох репетицій  залу провітрили, меблі наполірували. Усе готове до моменту, коли в ці двері увійде новообраний президент. 

ВідеоЧерез підготовку до інавгурації у Києві перекрили центральні вулиці

До інаугурації готується усе місто. У столиці центральні вулиці перекриті, а дістатися до урядового кварталу досить проблематично. У центр радять не їхати, а переміщення містом планувати заздалегідь.    

Через підготовку до інавгурації у Києві перекрили центральні вулиці

Залиште свій коментар

Вибір редакції