Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада коаліції схвалила Гройсмана і Парубія у прем'єри та спікери, а МОЗ досі вакантне

Депутати майже готові до завтрашнього голосування за новий уряд і керівництво ВР.

Поява інформації про можливу смерть новонародженої коаліції виявилася не зовсім правдивою. Депутат від фракції ББП Аркадій Корнацький дійсно написав заяву про вихід з фракції, але повноцінного ходу їй іще не дав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Без Корнацького коаліція знову не мала б необхідного мінімуму з 226 голосів і не була б чинною. Проте сам депутат пояснив телефоном ТСН, що хоч і пішов на такий крок через відсутність у фракції належної уваги до його ініціатив, рішення про вихід остаточно ним іще не прийнято.

Як твердять учасники вечірньої ради коаліції в парламенті, волосина, на котрій трималося це об'єднання, виявилася міцною. Депутати схвалили потрібні процедурні рішення та розходилися з будівлі Верховної Ради в хорошому настрої.

Відео В новій коаліції знову не вистачає голосів

"Все добре. Коаліція ухвалила всі потрібні рішення. Ухвалила рішення про висування Володимира Гройсмана, про обрання Андрія Парубія на посаду спікера, Ірини Геращенко – на посаду першого віце-спікера. Про склад уряду, де залишається лише одна вакантна посада, оскільки Блок Петра Поршенка не погодив міністра з питань охорони здоров'я. До завтра, можливо, це питання вирішиться", - розповіла представник "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

Вона також додала, що навіть якщо порозуміння щодо МОЗ знайти не вдасться – це не стане перепоною для інших рішень. Голосування за новий склад Кабміну може відбутися і без кандидатури на міністра охорони здоров'я.

Як уже повідомлялося, коаліція хоче скасувати рішення про незадовільну роботу уряду Яценюка. А Гройсман позбувся "президентського ока" у своєму майбутньому Кабміні.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції