Рада коаліції схвалила Гройсмана і Парубія у прем'єри та спікери, а МОЗ досі вакантне

Депутати майже готові до завтрашнього голосування за новий уряд і керівництво ВР.

Поява інформації про можливу смерть новонародженої коаліції виявилася не зовсім правдивою. Депутат від фракції ББП Аркадій Корнацький дійсно написав заяву про вихід з фракції, але повноцінного ходу їй іще не дав, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Без Корнацького коаліція знову не мала б необхідного мінімуму з 226 голосів і не була б чинною. Проте сам депутат пояснив телефоном ТСН, що хоч і пішов на такий крок через відсутність у фракції належної уваги до його ініціатив, рішення про вихід остаточно ним іще не прийнято.

Як твердять учасники вечірньої ради коаліції в парламенті, волосина, на котрій трималося це об'єднання, виявилася міцною. Депутати схвалили потрібні процедурні рішення та розходилися з будівлі Верховної Ради в хорошому настрої.

ВідеоВ новій коаліції знову не вистачає голосів

"Все добре. Коаліція ухвалила всі потрібні рішення. Ухвалила рішення про висування Володимира Гройсмана, про обрання Андрія Парубія на посаду спікера, Ірини Геращенко – на посаду першого віце-спікера. Про склад уряду, де залишається лише одна вакантна посада, оскільки Блок Петра Поршенка не погодив міністра з питань охорони здоров'я. До завтра, можливо, це питання вирішиться", - розповіла представник "Народного фронту" Вікторія Сюмар.

Вона також додала, що навіть якщо порозуміння щодо МОЗ знайти не вдасться – це не стане перепоною для інших рішень. Голосування за новий склад Кабміну може відбутися і без кандидатури на міністра охорони здоров'я.

Як уже повідомлялося, коаліція хоче скасувати рішення про незадовільну роботу уряду Яценюка. А Гройсман позбувся "президентського ока" у своєму майбутньому Кабміні.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: