Рада Криму закликає Януковича вжити надзвичайних заходів через початок громадянської війни

Рада Криму закликає Януковича вжити надзвичайних заходів через початок громадянської війни

Януковича закликали до рішучих дій / Фото: facebook.com/gregory.zhygalov

Рада Криму вважає події в Києві громадянською війною.

Верховна Рада Криму закликає президента України Віктора Януковича застосувати в Києві "надзвичайні заходи" через початок "громадянської війни". Президента закликають зберегти єдність країни.

"Мирний Крим вкрай стривожений черговим сплеском насильства в центрі Києва. Бійня на вулицях столиці доводить, що опозиція сприйняла численні поступки з боку влади, як прояв слабкості, а закон про амністію використовувала як перепочинок перед новою спробою силою взяти владу в країні. Це вже не мирні акції протесту, про які постійно твердять лідери опозиції і ангажовані засоби масової інформації, і навіть не масові заворушення. Це - початок громадянської війни, про загрозу якої кримський парламент попереджав неодноразово", - йдеться в заяві парламенту Автономної республіки.

Через це, на думку Ради Криму, потрібно застосувати рішучих заходів у столиці.

"Сьогодні ми вимагаємо від вас, як глави держави, рішучих дій і прийняття надзвичайних заходів", - заявили кримські політики.

Нагадаємо, що Яценюк їде до Януковича з вимогою прибрати силовиків із центру Києва. Опозиція збирається на переговори з владою.

Повʼязані теми:

Наступна публікація