Рада на Банковій дала 6 млрд грн Міндоходів і послухала про штраф за борги по зарплаті

Дата публікації
Перегляди
2395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Рада на Банковій дала 6 млрд грн Міндоходів і послухала про штраф за борги по зарплаті

Рада на Банковій роздала грошей. / Фото: Олександр Аронець

Парламентська більшість під час засідання на Банковій розглянула низку законопроектів.

Депутати від Партії регіонів і КПУ розглянули низку законопроектів, незважаючи на те, що сьогоднішнє засідання парламентська більшість проводила поза стінами парламенту.

Зокрема, депутати двох партій вирішили виділити 5,89 млрд грн гривень Міністерству доходів і внутрішніх зборів. Як повідомляє "Економічна правда", за такі зміни до державного бюджету проголосували 232 депутати.

Депутати збираються виділити ці кошти за рахунок скорочення фінансування міністерства юстиції.

Крім того, у законопроекті про зміни до державного бюджету передбачено і виділення Державній службі з надзвичайних ситуацій 1 млрд грн із загального фонду бюджету, та ще 718 млн – із спецфонду.

Читайте також: Опозиція в напівпорожній Раді вирішила зібрати киян на мітинг

Крім того, поза стінами Верховної Ради регіонали і комуністи ухвалили у першому читанні законопроект, який передбачає нарахування пені за затримки по зарплаті.

Згідно із документом, затримки виплат будуть каратися у розмірі 0,5% від невиплаченої працівниками суми за кожен день затримки. Кримінальної ж відповідальності за затримки роботодавці в Україні зможуть уникнути, якщо до суду встигнуть погасити заборгованість.

Ще один закон, який прийняла парламентська більшість на Банковій – виділення 254,8 тисяч грн з бюджету на програму "Проведення земельної реформи". Документ передбачає, що ці гроші підуть на експертні оцінки ділянок, їх державну реєстрацію, на реєстрацію речових прав для формування капіталу Державного земельного банку.

Читайте також: Яценюк готовий пробачити регіоналів за зібрання на Банковій

Крім того ще 52,8 тис грн виділили на видачу актів про реєстрацію приватної власності на земельні ділянки. Ці гроші депутати збираються отримати в ЄБРР.

Також депутати на Банковій внесли зміни в закон "Про державні закупівлі", змінивши умови конкурсу. Згідно з нововведенням замість "наявності обладнання та матеріально-технічної бази" держава тепер буде вимагати "наявність обладнання та матеріально-технічної бази, у тому числі власних виробничих потужностей та/або центрів обслуговування на території України".

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Рішення Верховної Ради
Дата публікації
Перегляди
2395
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація