Рада на вимогу МВФ зробила податкову та митну службу єдиними юридичними особами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Законопроєкт направлений на підпис президенту.

Верховна Рада України 275 голосами "за" ухвалила законопроект № 2318-1, направлений на створення єдиної юридичної особи для митниці. Це було однією з вимог МВФ.

У міністерстві фінансів пояснили, що територіальні органи будуть здійснювати діяльність не як юридичні особи публічного права, а як відокремлені підрозділи Держмитслужби.

"Ухвалення проєкту посилить інституційну спроможність ДМС та ДПС, допоможе уникнути дублювання норм законодавства у сфері державної митної справи та державної податкової політики", – йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року Україна і МВФ домовилися про нову програму stand by. Однак вже у вересні 2019 року Національний банк України і Міжнародний валютний фонд почали спільну роботу над новою програмою співпраці. 8 грудня стало відомо, що Україна та МВФ попередньо домовилися про трирічну програму на 5,5 мільярда доларів. Однак її ще повинні затвердити у керівництві фонду.

Також попередня домовленість передбачає, що отримання грошей залежить від виконання Україною низки "невідкладних дій". Серед пріоритетних - зміцнення верховенства права, цілісності судової системи та позбавлення впливу на українську владу окремих олігархів.

Єдиній юрособі митних органів бути! Верховна Рада України 275 голосами «за» ухвалила законопроект № 2318-1, направлений...

Опубліковано Міністерство фінансів України Вівторок, 14 січня 2020 р.

Наприкінці жовтня американське видання The Wall Street Journal повідомляло, що МВФ начебто затримує виділення Україні кредиту через стурбованість, що президент України Володимир Зеленський не зможе повернути мільярди доларів, які, за наявними даними, були виведені з українських банків, зокрема з "ПриватБанку".

Відео Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

У нас у гостях Оксана Маркарова - міністр фінансів України, яка вдруге поспіль призначена на цю посаду. Про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ - говоримо просто зараз, дивіться.  

Міністр фінансів Оксана Маркарова про роботу з новою командою, бюджет на наступний рік та співпрацю з МВФ

Залиште свій коментар

Вибір редакції