Рада наступного тижня розгляне законопроєкт про гральний бізнес

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

ВР може розглядати закон близько місяця.

Верховна Рада України 21 травня розгляне у другому читанні законопроєкт "Про державне регулювання діяльності щодо організації та проведення азартних ігор".

Про це повідомив перший заступник голови комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Ярослав Железняк у Facebook.

"У найближчий четвер нас чекає початок розгляду закону про легалізацію грального бізнесу 2285-д. До законопроєкту подано навіть менше ніж 3,5 тисячі правок. Це десь при бажанні біля місяця розгляду в залі по повній процедурі", - написав Железняк.

Згідно опублікованого порядку денного в найближчий четвер нас чекає початок розгляду закону про легалізацію грального...

Опубліковано Ярославом Железняком Пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Верховна Рада ухвалила законопроєкт про легалізацію грального бізнесу 16 січня 2020 року в першому читанні. Він запроваджує кримінальну відповідальність за організацію азартних ігор без ліцензії.

Документ дозволяє розташовувати зали з гральними автоматами лише у готелях, які мають три, чотири або п’ять зірок.

Відео Андрій Мотовиловець: чому парламент проголосував за легалізацію грального бізнесу

Знову в грі: парламент ухвалив законопроект про повернення азартних ігор. За це проголосували 260 нардепів, хоча для 108-ми ця ідея до душі не припала. Але, що означатиме узаконення грального бізнесу для України? Нардеп Андрій Мотовиловець усе пояснив.  

Андрій Мотовиловець: чому парламент проголосував за легалізацію грального бізнесу

Залиште свій коментар

Вибір редакції