Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рада не схотіла розглядати законопроект про заборону ідеології "руського міра"

Документ не взяли до розгляду в сесійній залі.

У Верховній Раді зареєстрували законопроект, який прирівнює ідеологію "руського міра" до фашистської та комуністичної. Пропаганду кремлівських ідей хочуть заборонити та запровадити за неї кримінальну відповідальність, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Автори законопроекту вважають, що ідеологія "руського міра" вже забрала тисячі життів на Донбасі та коштувала Україні втрати територій. При цьому депутати наполягають, що загрозою бачать саме войовничі принципи, що дозволяють РФ нападати на інші держави та виправдовують анексію та окупацію. Національність тут ні до чого, бо ж і за Україну на Донбасі воює чимало росіян.

ВідеоДепутати хочуть прирівняти ідеологію "русского мира" до фашистської та комуністичної

У Верховній Раді зареєстрували відповідний законопроект. Пропаганду "русского мира" хочуть заборонити та запровадити кримінальну відповідальність. Адже саме під його гаслами російські війська воюють на Сході України. 

Депутати хочуть прирівняти ідеологію "русского мира" до фашистської та комуністичної

Про "руський мір" багато говорили президент РФ Володимир Путін і Московський патріарх Кирило, починаючи ще з середини 2000-х. Тепер депутати пропонують за публічне виправдання ідеології, заклики до приєднання окремих регіонів України до Росії, виправдання військової агресії РФ, поширення ідеї про нібито "триєдиний" народ українців, росіян та білорусів - обмежувати або навіть позбавляти волі на термін до 5 років.

Сама поява цього законопроекту стала центральною темою російських телеканалів, які вкотре заявили про хунту в Києві. Однак у четвер народні обранці з кількох спроб так і не змогли внести законопроект навіть до порядку денного сесії.

Кореспондент ТСН Дмитро Фурдак

Залиште свій коментар

Вибір редакції